Vestuvinių žiedų pasirinkimas

Vestuvės – tai nuostabi šventė, kuri yra labiausiai laukiama kiekvieno žmogaus gyvenime. Jai reikia skirti daug laiko, išteklių bei kitų resursų  tam, kad viskas vyktų taip kaip buvo visada svajota.

Šiame straipsnyje aptarsime vieną iš svarbiausių detalių vestuvėms – vestuviniai žiedai. Iš tikrųjų, jie turi labai didelę prasmę, simbolizuoja dviejų įsimylėjėlių amžiną meilę, kuri truks ilgus dešimtmečius.

Taigi, šiame straipsnyje trumpai aptarsime į kokius pagrindinius aspektus reikėtų atsižvelgti, norint išsirinkti tinkamiausius vestuvinius žiedus.

Žiedų pasirinkimas kartu su antrąja puse

Sprendimą dėl to kokius žiedus pirksite geriau yra priimti kartu su savo antrąja puse. Nuspręskite iš karto ar rinksitės vienodo tipo žiedus ar skirtingus, jeigu esate skirtingų estetinių skonio žmonės ar tiesiog norite savitumo.

Svarbiausia žinoma, neprašauti ir pasirinkti tokius žiedus, kurie puikiai derėtų tarpusavyje. Tai gali būt paprasti auksiniai žiedai, su deimantais, briliantais ir t.t.

Pasižvalgykite internetinėse parduotuvėse dar prieš žengiant pas tikrą juvelyrą. Tokiu būdu tikrai neapsisuka galva nuo skirtingų formų ir spalvų žiedų.

Tikslus biudžetas

Kelių šimtų eurų kainą už žiedą – įprastas dalykas juvelyrikos parduotuvėse. Todėl nenorėdami išleisti daugiau pinigų nei numatėte, iš karto nustatykite akivaizdų biudžetą kurį sau leisite išleisti vestuviniams žiedams.

Pagal tai bus žymiai lengviau pasirinkti žiedų modelius ir žinoma, vėlgi, nepasimesti tarp juvelyrikos gausybės kurios tikrai bus daug ir už įvairias sumas.

Derinimas vestuvinių žiedų su sužadėtuvių

Nors to daryti nebūtina, nemažai porų ryžtasi derinti savo sužadėtuvių žiedą su vestuviniu. Pasak ekspertų čia griežtų derinimo taisyklių nėra, tačiau patartina atkreipti dėmesį į jau turimo žiedo formas.

Kai kurie sužadėtuvių žiedai būna itin griežtų formų su deimantais ar briliantais ir visai netradicinių formų. Tokiu atveju kur kas geriau rinktis paprastos išvaizdos auksinį vestuvinį žiedą galintį puikiai prisiderinti net ir prie visiškai neįprasto dizaino.

Vestuvinių žiedų pasirinkimas

Tam, kad nereikėtų vargti ir skubėti po parduotuves kuomet artėja ta ilgai laukta diena, itin geras patarimas būtų viską kaip įmanoma anksčiau susitvarkyti, įskaitant ir vestuvinio žiedo įsigijimą.

Galbūt tas žiedas kuris jūsų žmonai itin patiks, paprasčiausiai sunkiai derės prie rūbų ir tiesiog prastai žiūrėsis bendram vaizde.

Kliūčių gali atsirasti įvairiausių, todėl geriau pradėti visus įsigijimo žingsnius kaip įmanoma anksčiau, tam, kad užtektinai būtų laiko viskam.

Žiedo tipas ir rūšis

Vestuviniai žiedai paprastai yra gaminami iš skirtingo tipo ir spalvų metalo, taigi čia reikėtų tinkamai apsispręsti dėl to kokios rūšies žiedą jūs pasirinksite. Čia beveik garantuotai bus nesutarimų iš abiejų pusių – skirtingos kainos, dizainai, išvaizda ir t.t.

Patartina per daug nespausti partnerio dėl to, kodėl būtent jūsų pasirinktas žiedas yra geresnis negu jos ar jo. Kadangi vestuviniai žiedai turi atspindėti dviejų žmonių sąjungą ir jų abiejų asmenybes, šiuo atveju yra būtina rasti kompromisą, kad abiems būtų gerai.

Apibendrinant

Šiame straipsnyje pateikėme keletą patarimų kaip išsirinkti vestuvių žiedą. Svarbiausia – pasilikti šiam dalykui pakankamai laiko, numatyti biudžetą, na ir žinoma, užtikrinti jog žiedas patinka abiems pusėms.

Paruošta pagal vestuviupartneris.lt informaciją.

Rekomenduojame

Panašios naujienos