UAB įsigyti šiais laikais galima ir per vieną daro dieną

nauju uab pardavimasŠiuo metu naujų UAB pardavimas yra ypač populiarus, o tiksliau kalbant – įsigijimas yra vis patrauklesnis, nes vis dėlto – įmanoma sutaupyti įspūdingas sumas. Pradedantiems verslą tai yra ypač naudingas pasirinkimas vien dėl to, kad įsigijimas atsieina kelis kartus pigiau nei registravimas. Norint įsigyti įmonę, tiesiog užtenka susirasit patikimus specialistus/paslaugų teikėjus, kurie tiesiog užsiima įmonių prekyba ir tiek. Yra daug bendrovių, kurios juridinius statusus pardavinėja jau daugelį metų. Tad, galvojantiems nuo ko pradėti, atsakymas yra aiškus – veikla turėtų būti registruojama pasirenkant šiuos paslaugų teikėjus ir jų siūlomus įmonių įsigijimo privalumus.

Klabant apie privalumus, tiesiog reikėtų išryškinti faktą, kad perkant UAB, sutaupoma nemažai pinigų. Tarkime, registravimo metu išleidžiama mažiausiai 2500 eurų, o įsigijimo – vos keli šimtai eurų. Juk ir patys suprantate, kad sutaupyti keturženklę sumą yra ypač aktualu ne vienam pradedančiajam verslininkui? Kreipdamiesi į tokius pardavėjus, turite iš anksto pasidomėti jų reputacija, nes vis dėlto – ne visi siūlo kokybiškas paslaugas, o taip pat pasitaiko ir apgavysčių.

Labiausiai nuo sukčių nukenčia tie, kurie ieško pasiūlymų per tradicinius skelbimų tinklapiuose. Jokia čia paslaptis, kad ten daug žmonių yra apgaunama, o verslas nėra išimtis. Tam, kad išvengtumėte tokių nemalonumų, siūloma naudoti internetinėmis paieškos sistemomis ir per ten ieškoti patikimų pardavėjų. Trumpai tariant, įmonių pardavinėjimu užsiimančias bendroves galite rasti per paieškos sistemas suvedę atitinkamus raktinius terminus.

Kaip bebūtų, verta atminti, kad kainos visur gali būti skirtingos. Prieš tai, kaip minėta, reikia pasižiūrėti į atsiliepimus ir atsirinkti tuos pardavėjus, kurie neturi neigiamos reputacijos. Galiausiai, liks pasižiūrėti į parduodamų įmonių sąrašą bei kainas. Radus patinkantį pavadinimą ir patrauklią kainą, liks tik formalumai – reikės atlikti pirkimo – pardavimo procedūrą. JI dažniausiai trunka vos kelias valandas, bet dažniausiai ilgiau nei viena darbo diena netrunka.

Turėkite galvoje, kad norint sutaupyti ir pasinaudoti minėtais įsigijimo privalumais, įmonės turi būti perkamos žinant, kad jos veiklos nevykdė visiškai. Rinkitės naujai registruotas įmones arba tas, kurios iš viso nebuvo pradėjusios veiklos.

Rekomenduojame

Panašios naujienos