Tobulo manikiūro paslaptis

Salone standartinis manikiūras pradedamas nuo tobulos formos nagų, sako. Norėdami pasiekti puikią formą ir geriausią apdailą, visada rinkitės minkštą nagų dildę, kad jūsų natūralūs nagai neplyštų ar nesuskilt. Ir technika iš tikrųjų svarbi: Dildykite vienu sklandžiu judesiu ilgais, lengvais smūgiais viena kryptimi. Pradėkite nuo išorinio krašto ir tęskite judesį nuo šono iki centro. Šis metodas sukurs puikią nago formą ir suteiks jums daugiau galimybių kontroliuoti ją. Nago viršaus poliravimas pirmyn ir atgal silpnina nagus, todėl jie linkę skilti. Taip pat venkite metalinių ar šiurkščių nagų dildžių – abu yra per griežti natūraliems nagams ir gali pakenkti.

Jei nagų spalva trunka ilgiau nei tris dienas, verta išnaikinti visus nešvarumus, aliejaus ir lako likučių pėdsakus, kad būtų švarus pagrindas, prie kurio galima prikibti. Vieną kartą perbraukę nagus acetonu, juos nuvalykite ir galite ruoštis lakavimui. Puikiai paruošti nagai yra būtini, kad jie būtų šlifuojami. Būkite švelnūs ir tausojantys, naudodami minkštą ir sklandų keturių krypčių blokavimo arba šlifavimo failą. Šlifavimas paryškina, išlygina ir sukuria natūralų blizgesį, be to, suteikia jums puikiai paruoštą pagrindą dažyti. Vis dėlto būkite atsargūs, kad nepadarytumėt blogiau. Per didelis poliravimas gali sukelti šilumos kaupimąsi ir trintį, o tai pakenks ir susilpnins jūsų nagus. Trys keturi braukimai ant kiekvieno nago yra daug.

Pirmiausia, prieš dažydami, visada užtepkite nagams skaidraus pagrindo sluoksnio, kad išvengtumėte dėmių, tada galite rinktis spalvą. Geriausias patarimas dažant, dengti nagus trimis sluoksniais. Pradėdami nuo nago vidurio, naudokite aplikatoriaus šepetėlio formą, kad švaria linija stumtumėtės link odelės. Tada pakartokite iš abiejų pusių, kol bus padengtas visas nagas. Norėdami gauti puikų blizgesį, užbaikite nagų lakavimą su skaidriu viršutiniu sluoksniu. Tuomet manikiūras laikys ilgiau ir atrodys tvarkingas https://www.groziui.lt/manikiurui-ir-pedikiurui.

Rekomenduojame

Panašios naujienos