Stogo bagažinės pasirinkimas

Keliavimas neretai yra apsunkinamas ypač maža automobilio bagažines, nes juk ne visada pavyksta pasiimti visus norimus daiktus. Tam yra įvairios bagažinės, kurios montuojamos tiek ant stogo, tiek ant galinės transporto priemonės dalies. Tačiau, ekspertai vieningai sutaria, kad geriausias pasirinkimas būtų stogo bagažinės. Jų yra įvairiausių dydžių ir talpų, o taip pat kiekviena jų pagaminta iš skirtingų medžiagų. Renkantis stogo bagažinę nevalia dairytis į mažiausias kainas, nes svarbiausia faktorius – kokybė ir tvirtumas. Tvirtos stogo bagažinės garantuos, kad kelionės metu jūsų daiktai bus saugūs nuo įvairių sąlygų, ypač susijusių su oru. Tad, į ką atsižvelgti renkantis stogo bagažines?

Pirmiausia reikia suprasti, kad kokybė čia yra svarbiausia. Jeigu jūs pasirinksite mažiau kokybišką, tačiau ir ne tiek jau pigiau kainuojančią bagažinę, jūs vis tiek pralaimėsite. Matote, kuo pigesnė bagažinė, tuo didesnė tikimybė, kad jis bus pagaminta iš labai prastos kokybės medžiagų. Dažniausiai stogo bagažinės yra gaminamos iš plastiko. Jo rūšių irgi yra įvairių. Įprastai pigesnės stogo bagažinės yra gaminamos iš plonesnės plastmasės. Tai yra vienas didžiausių minusų, nes kelionės metu ta plastmasė gali skilti. Pavyzdžiui, važiuojant duobėtais keliais, bagažinei vis tiek teks kažkoks krūvis. Kuo didesni krūvis, tuo lengviau ji skils, o galbūt netgi prarasite savo daiktus. Taip pat reikia akcentuoti, kad kelionių metu pasitaiko įvairios oro sąlygos. Štai, patekus į kušą, plonesnė stogo bagažinė gali lengvai įskilti, o ką darytumėte tada?

Perkant stogo bagažinę visada reikia įvertinti medžiagas, iš kurių ji yra pagaminta. Kuo storesnė stogo bagažinė, tuo ji bus tvirtesnė. Dabar daugelis internetinių parduotuvių nurodo ne tik bagažinių talpą, bet ir sienų storį bei išmatavimus ar formas. Tai yra vieni svarbiausių rodiklių, parodančių ką geriausia būtų rinktis. Dažniausiai siūloma rinktis tokias stogo bagažines, kurios nebūtų aukštos ir kurios eitų per didesnę stogo dalį. Jeigu rinksitės aukštas bagažines, kurios užsidės ant pusės automobilio stogo, tuomet bus didelių bėdų. Pirmiausia, bagažinė bus labai veikiama vėjo pasipriešinimo, todėl jūsų greitis turės būti ribojamas. Antra, jūsų bagažinei teks labai didelis krūvis, tad jeigu ji sumontuota netinkamai, daiktai gali iškristi, o pati bagažinė – nuvirsti ir tiek. Tad, jums reikėtų dairytis į pailgos formos bagažinę, kurios priekinė dalis būtų kuo smailesnė ir labiau pritaikyta vėjo pasipriešinimui.

Kas liečia stogo bagažinės pirkimą internetu, siūloma neskubėti rinktis bet kokių pasiūlymų, ypač kuriuose pažymimos labai žemos kainos. Paprastai kalbant, daugelis žmonių mano, kad kaina įtakos nedaro visiškai jokios, tačiau taip nėra. Kaina ir parodo ar perkama bagažinė yra tvirta ar ne. Jeigu gamybos metu naudojamos kokybiškos ir tvirto medžiagos, vadinasi ir pati bagažinė atlaikys didelius svorius.

Perkant stogo bagažinę, taip pat turite pasidomėti kokiu būdu ji bus montuojama ant jūsų automobilio. Įsitinkinkite, kad bagažinė bus tinkama jūsų markės automobiliui, kad paksui nebūtų jokių nesusipratimų. Montavimo instrukciją irgi pateikia ne visi pardavėjai, tad ir dėl šio klausimo pasiteiraukite. Juk nenorėtumėte, kad įsigijus stogo bagažinę, dar tektų vykti kažkur, kad ją sumontuotų specialistai?

Dabar internetu įsigyti stogo bagažinę galima ypač lengvai, tiesiog reikia susirasti tinkamus pardavėjus. Pirmiau turėtumėte pažiūrėti į tuos pasiūlymus, kuriuos pateikia automobilių aksesuarais bei įvairiais priedais prekiaujantys pardavėjai. Jie galbūt netgi suteiks nemokamas konsultacijas ir nukreips tinkama linkme renkantis šiuos priedus kelionėms.

Rekomenduojame

Panašios naujienos