Rankų kremai puikiai maitinantys sausą rankų odą

Itin sausa rankų oda tikrai gali varginti. Vieniems su šia problema tenka kovoti visus metus, o kai kuriems stipriau oda šerpetoja žiemą, kai už lango oras nebedžiugina. Oda lengvai paveikiama vėjo, šaltuko, šildomų patalpų oro. Sausėjimą labai paskatina ir dezinfekcinių priemonių naudojimas, kas šiais metais dėl COVID-19 viruso plitimo tapo kasdiene procedūra. Juk dezinfekuoti rankas gali tekti keliasdešimt kartų per dieną.

Neigiamų šorinių veiksnių veikiama rankų oda tampa šiurkšti, gali pradėti skeldėti, kas nėra malonu, o galiausiai gali tapti ir skausminga. Būtent todėl labai svarbu palaikyti tinkamą drėgmės balansą, kuris užkirstų kelią visiems nemaloniems padariniams. Rankų kremai gali padėti odą pamaitinti ir sudrėkinti iš išorės, todėl tai vienas veiksmingiausių būdų sausėjimo prevencijai, tačiau tuo pačiu reikia nepamiršti kitų svarbių dalykų, kurie taip pat užtikrina odos sveikumą.

Labai sausai odai skirtos priemonės

Kai odos būklė tampa nebepakenčiama, paprastas drėkinantis kremas rankoms pilnai atsiradusių problemų neišsprendžia, todėl tenka rinktis kiek intensyvesnes priemones. Atsiradę pažeidimai gali būti sumažinti pasitelkiant tokiais maitinančiais ingredientais papildytus kremus kaip alyvuogių aliejus, vitaminas E, vitaminas B, šaltalankių aliejus, taukmedžio sviestas. Tokiu atveju puikiai kasdieniam naudojimui gali tikti FARCOM Mea Natura Olive rankų kremas, kuris atkuria prarastą odos švelnumą, suteikia glotnumo ir gerina odos būklę. Geriausia, jei kremas yra riebesnis, nes labai išsausėjusi oda jį greitai sugeria. Kremu teptis rekomenduojama kelis kartus per dieną ne tik tam, kad ji būtų apsaugota nuo išorinių veiksmų, bet ir greičiau atsigautų.

Dar vienas puikus patarimas turintiems sausos rankų odos problemą yra specialios kaukės, kurios per trumpą laiką prisotina odą visų reikalingų medžiagų. BIELENDA PROFESSIONAL Cold paraffin rankų kaukė su taukmedžio sviestu padės ištverti šaltas žiemas ir sausinančias dezinfekavimo priemones. Geresniam poveikiui, prieš kaukės naudojimą, rekomenduojama rankas nušveisti šveitikliu, bet tik tokiu atveju, jei jos nėra sutrūkinėjusios.

Kas dar svarbu rankų odos priežiūroje?

Prisidėti prie rankų sausėjimo gali ir kasdien atliekami veiksmai, netinkamos naudojamos priemonės bei rankų nesaugojimas. Rankų odą veikti gali net tokie veiksniai kaip per mažas išgeriamo vandens kiekis ar vitaminų trūkumas, tad jeigu riebesnis kremas neišsprendžia rankų sausumo, verta pagalvoti ar nedarote kitų klaidų.

Pirmiausia, rankų plovimui labai svarbu pasirinkti švelnų muilą, kuris savo sudėtyje turėtų kremo, maitinančių ingredientų. Po plovimo nereikėtų rankų stipriai trinti rankšluosčių, jas nusausinti galima švelniai nušluostant. Stenkitės valgyti subalansuotą, visavertį maistą, gerti pakankamai vandens ir prireikus nepamiršti maisto papildų, vitaminų. Suderinus tinkamus kasdienius įpročius ir maitinančius rankų kremus, džiaugsitės puikiais rezultatais!

Rekomenduojame

Panašios naujienos