Prezervatyvai internetu – ką reikia žinoti apie pirkimą?

Svarstote ar verta prezervatyvus pirkti internetu? Bijote, kad galbūt liksite apgauti, todėl neapsisprendžiate ar grįžti prie prekybos centrų ar vaistinių? Prezervatyvai internetu saugiai įsigyjami tik tokiose vietose, kurios veikia ne pirmus metus. Aiškiau kalbant, jeigu galvojate, kad per skelbimų portalus pirkti apsaugos priemones bus saugu, vadinasi klystate. Ten yra įvairių sukčių, bet aišku – yra ir sąžiningų pardavėjų. Tačiau problema ta, kad sunku bus atskirti kur tikrai patikimi pardavėjai, o kur paprasčiausi apgavikai. Geriausia būtų rinktis elektronines parduotuves, nes jose įsigijimo procedūras yra saugi. Tuo labiau – yra nemažai el. parduotuvių, kurios turi puikius klientų atsiliepimus, todėl nebus sunku susirasti pardavėją.

Kaip bebūtų, prezervatyvai internetu turėtų būti perkami pagal tam tikras taisykles. Jeigu juos pirksite iš privačių asmenų, tai iš karto pinigų neveskite. Turite įsitikinti, kad pardavėjas nepagaudinėja. Gavę banko sąskaitos duomenis, pagal juos patikrinkite ar elektroninėje erdvėje nėra nusiskidimų tuo asmeniu. Tada bus paprasčiau suprasti ar pardavėjas bando jus pagauti. Tiesa, atsiliepimų ieškoti reikėtų ir apie parduotuves jeigu nusprendėte pirkti būtent iš jų. Mat, kai kurios el. parduotuvės pasižymi prastu patarnavimu, todėl gali tekti ieškoti kitų sprendimų. Jeigu radote patikimą el. parduotuvę, tuomet jums liks tik pasižiūrėti kaip veikia užsakymo procesas bei kokios yra prezervatyvų kainos.

Smarkiai nenustebkite, jeigu pamatysite, kad el. parduotuvėse siūlomi prezervatyvai yra žymiai pigesni nei prekybos centruose ar vaistinės. Tai įprasta. Tiesiog el. parduotuvės visada siūlo mažesnes kainas. Vienintelis niuansas tas, kad jūs negaunate visko iš karto. Jums reikia laukti kol viskas bus pristatyta jūsų nurodytu adresu. Ypatingą dėmesį skirkite domėjimuisi pristatymo terminais. Yra tokių el. parduotuvių, kurios nustato gana ilgą pristatymo terminą. Pagrindinės prezervatyvų el. parduotuvės užsakymus pristato vos per porą dienų ar netgi per dar trumpesnį laiką. Žinoma, pristatymo mokesčiai irgi jums turėtų būti aktualūs, nes juk nenorėtumėte už pristatymą mokėti daugiau nei už pačius prezervatyvus? Kaip bebūtų, jeigu norite maksimaliai mažų kainų – rinkitės didesnius prezervatyvų kiekius vieno užsakymo metu.

Rekomenduojame

Panašios naujienos