Plieninių durų įrengimas, ką pravartu žinoti?

Įėjimo durys yra svarbi namo dalis. Svarstant, kokio tipo duris įsigyti, reikia apgalvoti daugybę dalykų. Pasirinktos durys stilingai turi atitikti namo išorę ir aplinką. Be to, jos turi turėti tam tikras savybes, tokias kaip saugumas, energijos vartojimo efektyvumas bei ilgaamžiškumas. Šiuos privalumus gali suteikti plieninės įėjimo durys.

1. Jos užtikrina saugumą

Plieninės durys yra tokios saugios ir patvarios, kad joks įsilaužėlis pro jas neįsibraus. Tai užtikrins šeimos narių ir turto saugumą bei ramybę. Jų įrengimas efektyvus greitas bei lengvas, kai montavimo darbus atlieka profesionalai.

2. Jas lengva prižiūrėti

Plieninės durys yra vienos iš lengviausiai prižiūrimų iš visų durų tipų. Žinoma, visas duris reikia reguliariai tikrinti, ką galima lengvai padaryti kartą per mėnesį apžiūros būdu. Reikėtų patikrinti, rėmo, spynų ir pačių durų būklę, ar jos yra tvirtos ir nepažeistos. Plieninės įėjimo durys yra lengvos, jos nepūva ir netrūkinėja.

3. Jos yra be galo patvarios

Plienas yra viena iš tvirčiausių medžiagų, savo stiprumu lenkianti medieną. Kai medinės durys yra sumontuotos vietovėje, kur yra aukštas temperatūrų svyravimas, jos gali deformuotis, kai temperatūra pasikeičia ir durys įgauna drėgmės.

Kita vertus, plienas yra labai atsparus puvimui ir deformacijoms, o tai reiškia, kad namo savininkui nereikia nuolat montuoti naujų durų arba jas taisyti.

4. Jos užtikrina efektyvų energijos vartojimą

Viena iš priežasčių, kodėl plieninės įėjimo durys yra efektyvios energijai yra ta, kad jos būna labai storos ir apsaugančios, todėl šaltuoju metų laiku šiltas oras nepasišalina iš pastato per durų tarpus.

5. Jos blokuoja triukšmą

Plienas puikiai blokuoja triukšmą, jog gyvenant aktyvioje gyvenvietėje arba judriame mieste, būnant namuose nereikėtų dėvėti ausų kamščių. Mažiau triukšmingi namai turės daugiau privatumo ir bus saugesni.

Rekomenduojame

Panašios naujienos