Plaukimo pasiūlymai baidarių sezonui baigiantis – kodėl verta užsisakyti?

Plaukimas baidarėmis laikomas viena populiariausių vasaros sezono pramogų. Tiesa, nereikėtų galvoti, kad pasibaigus vasarai, plaukimai turi būti nukelti kitiems metams. Priešingai – pasiūlymai baidarių sezonui baigiantis tampa patrauklesni plaukikams, vertinantiems nuotykius, ieškantiems adrenalino ar tiesiog norintiems pasimėgauti laisvesniu plaukimu, kurio nevargintų nei kitų keliautojų gausa, nei kaitrus oras, nei užimtos stovyklavietės ar populiariausios nakvynės vietos.

 

Vasaros plaukimo privalumai ir trūkumai

Ilgą laiką baidarės buvo siejamos tik su vasaros sezonu. Žinoma, šis sprendimas turi daug privalumų – ar gali būti kas gaiviau už plaukimą kaitrią vasaros dieną srauniomis upėmis? Tai puiki pramoga, kuri leidžia pailsėti nuo kasdienių rūpesčių ir smagiai praleisti laiką su šeima bei draugais. Be to, po plaukimo galima įkurti jaukią stovyklavietę, mėgautis ant laužo keptu maistu ir praleisti naktį patogiai miegant palapinėje. Vis dėlto, nepaisant minėtųjų privalumų, negalima paneigti ir tam tikrų rūpesčių. Visų pirma, plaukimai baidarėmis tapo tokia populiaria pramoga, kad surasti laisvas baidares sezono metu tampa gana rimtu iššūkiu. Dėl šios priežasties laivelius rekomenduojama rezervuoti bent likus mėnesiui iki suplanuotos kelionės. Be to, plaukdami populiariausiais upių maršrutais neišvengiamai susidursite su kitais keliautojais, bus kur kas sunkiau surasti laisvą stovyklavietę ar vietą nakvynei. Primename, kad irklavimas reikalauja gana daug jėgų ir darbo, todėl daugelis keliautojų vasaros dienomis itin greit pavargsta, galiausiai, tenka kovoti su intensyviais saulės spinduliais ir erzinančiais vabzdžiais.

 

Kodėl verta plaukti ne sezono metu?

Plaukimas baidarėmis nesezoniniu laiku skirtas plaukikams, kurie nori išbandyti kažką naujo. Tiesa, jei nusprendėte leistis į šį nuotykį, turite iš anksto pasikalbėti su baidarių nuomotojais, kokį maršrutą rinktis. Rudens ir pavasario metu dalies upių vandens lygis pasikeičia, todėl būtina iš anksto pasidomėti, kuriuos vandens kelius galite rinktis. Jei plaukiate žiemos metu, tuomet būtina įsitikinti, kad jūsų pasirinkta upė nebus užšalusi.

Vienas svarbiausių nesezoninio plaukimo privalumų – jų nuotaikingumas. Pamirškite nuobodžius ir ramius plaukimus – ši kelionė suteiks nepamirštamų įspūdžių ir dovanos gražiausias akimirkas. Be to, daugelis baidarių nuomotojų siūlo kur kas palankesnes baidarių nuomos kainas, jūs galėsite laisviau pasirinkti plaukimo dieną ir laiką, neteks sukti galvos dėl nakvynės namuko nuomos ar laisvos stovyklavietės. Kitaip sakant, galėsite mėgautis didesniu privatumu ir nepamirštamais kelionės įspūdžiais.

Rekomenduojame

Panašios naujienos