Odiniai baldai Jūsų namams

Namų aplinka bei jaukumas yra svarbiausi faktoriai kiekvieno žmogaus gyvenime. Tam, kad galima būtų sukurti modernią bei jaukią atmosferą, reikėtų daug laiko bei dėmesio skirti namų dekoravimui.

Vienas iš būdų tai padaryti išskirtiniai, pasitelkti odinių baldų pagalbą. Taigi, šiame straipsnyje aptarsime kaip pritaikyti tiek naudotus odinius baldus, tiek naujus Jūsų namams bei kaip jų dėka padaryti interjerą modernesniu.

Naudoti senoviniai odiniai baldai

Kalbant apie unikalaus dekoro kambario apgaulę, niekas nėra toks patenkinamas kaip prašmatnių senovinių baldų įvertinimas pigių rūsių kainomis. Naudoti odiniai baldai yra geras pasirinkimas, pavyzdžiui, yra kaštoninės odos gultai paauglių svetainei. Jo šiltas atspalvis puikiai derinamas su oranžine viduramžių sofa, tuo pačiu suteikiant dramatišką kontrastą su mėtų atspalvio žaliosiomis sienomis.

Austa odinė kėdė

Rankomis austa odinė „Acapulco“ kėdė suteikia stiliaus ir praktinių funkcijų, neužimdama per daug vaizdinės erdvės mažoje svetainėje. Šalia medžio lukšto konsolės prašmatni sėdynė suteikia pusiausvyrą dažniausiai šalto kambario spalvų gamai.

Odinė sofa su akcentine pagalve

Paryžiaus stiliaus apartamentuose, kuriuose dažniausiai šildantys rudi atspalviai sukuria šiltumo kambariui, sienos yra minkšto mocos atspalvio. Šokoladinės rudos spalvos sofos yra nepaprastai kviečiančios.

Auksinės ir geltonos spalvos, pavyzdžiui, šoninė kėdė, ir dekoratyviniai žalvariniai aksesuarai suteikia kambariui ryškesnį kontrastą. Akcentinė pagalvė su geltonos spalvos pumpurais sustiprina vientisą kambario išvaizdą.

Juoda oda ir viduramžio komoda

Daugumai patinka erdvės, kuriose tradicinis stilius dera su kitais elementais. Juodos odos galvūgalis yra pagrindas, įtvirtinantis erdvę. Jis puikiai veikia su kitais pagrindiniais baldais, įskaitant vidurio amžiaus komodas ir išskirtinį austą kilimėlį.

Šiaurietiška svetainė

Senovinės odos dirbiniai suteikia patvarų stilių šiuolaikinei šiaurietiškai svetainei. Prie šio interjero dera odinė poilsio kėdė. Pirmame plane galima pastatyti aštuntojo dešimtmečio chromo odos krėslą. Nors kėdės nebūtinai turi būti vienodos spalvos, bet vienas iš variantų pastatyti dvi rudas kėdes.

Česterfildo stiliaus sofa

Odiniai baldai yra visų dydžių ir tipų. Mini česterfildo stiliaus sofa puikiai dera prie tokio tipo interjero. Plona ir elegantiška kuokštinė odinė sofa – vienas iš geriausių pasirinkimų. Minkšta sofos spalva neužgožia erdvios spalvų gamos. Dirbtinė avikailio antklodė ir kreminės akcento pagalvės daro odinį baldą dar patrauklesnį.

Konjako odinė sofa

Konjako odinė sofa yra sveikintinas priedas stilingoje skandinavų svetainėje. Purpurinės sofos spalvos derinamos su rausvais ir tamsiai tamsiais bijūnais. Skirtingos tekstūros ir neutralių tonų akcentinės pagalvės suteikia pageidaujamo kontrasto.

Senovinės odinės sofos fonas

Tamsių spalvų spalva sukuria idealų senovinės odinės sofos foną. Dirbtinė avikailio antklodė, grietinėlės spalvos pledas ir lapinis kambarinis augalas padeda pašalinti tamsias spalvas.

Juoda odine sofa

Labai apdailinta senovinė odinė sofa puikiai tinka mažam interjero dizainui. Kontrastingų spalvų ir tekstūrų pagalvių derinys padeda dideliam baldui susilieti su likusiu dekoru.

Apibendrinant

Straipsnyje aptarėme namų dekoravimo būdus, pasitelkiant odinius baldus. Vadovaudamiesi šiais patarimais, galėsite sukurti jaukią bei malonią aplinką savo namams bei džiaugtis tuo ilgą laiką.

Informacija yra parengta, vadovaujantis baldaiska.lt medžiaga.

Rekomenduojame

Panašios naujienos