Netinkamai sumontuotos durys – problema ateityje

medzio masyvo durysVyksta remonto darbai ir atėjo metas ieškoti naujų durų tiek kambarių atskyrimui, tiek ir kitiems atvejams? Dabar įsigyti visų kategorijų duris yra labai paprasta. KambarioDurys siūlo įvairiausius gaminius, kurie atitinka visus statybų inspekcijos keliamus reikalavimus ir ne tik. Internetu durų įsigijimas dar niekad nebuvo toks paprastai, koks yra būtent dabar. Tad, jeigu svarstote kokias duris reikėtų rinktis būtų jums, tuomet plačiau apie tai skaitykite žemiau.

Durų pasirinkimas yra labai paprastas tiems, kurie žino ko jiems reikia. Tačiau, jeigu jums reikia kelių skirtingų kategorijų duris, tuomet apie ta kategorijas turėtumėte domėtis atskirai. Pirmiausia, turite suprasti, kad lauko durys ir vidaus durys yra visiškai skirtingos, su skirtingomis paskirtimis. Trumpai tariant, lauko durys yra gerokai brangesnės nei vidaus, o kodėl taip yra – žiūrėkite žemiau.

Lauko durys brangiau kainuoja dėl kelių priežasčių. Kaip svarbiausią priežastį galėtumėte įvardinti gamybos sąnaudas bei technologiją. Lauko durys turi būti gaminamos taip, kad jos atlaikytų įvairiausias sąlygas, įsilaužimus. Tai reiškia, kad turi būti naudojamos kokybiškos medžiagos, o pat sumontavimas irgi turi būti atliekamas laikantis elementarių standartų. Dėl šios priežasties lauko durų kainos yra gerokai didesnės. Tiesiog tokioms durims pagaminti reikia brangesnių medžiagų ir daugiau laiko.

Paprastos vidaus durys kainuoja pigiau dėl to, kad jos gali būti gaminamos ir paprastesnių ir žymiai pigesnių medžiagų. Pavyzdžiui, kambarių atskyrimui duris galima rinktis iš tokių medžiagų, kaip fanera, MDP ir t.t. Tokios durys bus stilingos ir derės prie namų interjero. Tačiau, tokios durys gali neturėti spynų, o tiesiog rankenas. Aišku, norint, kad durys būtų su spynomis, tiesiog teks mokėti kiek didesnę kainą arba tiesiog patiems jas persidaryti keičiant rankeną.

Luko durys turi būti pagamintos taip, kad jos ne tik apsaugų jūsų namus nuo įsibrovėlių, bet taip pat jos turi būti sumontuotos laikantis elementarių teisės aktų reikalavimų. Tai labiausiai liečia šilumos pralaidumą. Jeigu durys bus sumontuotos netinkamai, gali kilti bėdų dėl iš namų išeinančios šilumos. Nesvarbu, jeigu tai bus medžio masyvo durys ar kitas kokybiškas gaminys – netinkamai sumontuotos durys sukels bėdų ir tiek.

Rekomenduojame

Panašios naujienos