Namų interjero kūrimas pagal temperamentą

Apsisprendę šiuo momentu, turite sutelkti dėmesį į vieną ar kelis pagrindinius mūsų būsimo interjero stilius. Kaip tai padaryti? Čia svarbu suprasti, kaip tas ar kitas stilius susijęs su jūsų vidiniu pasauliu.

Kas tau artimesnė – šiek tiek pašėlęs pop menas ar sielos kupinas kantri stilius, griežtas minimalizmas su subtiliomis valgomojo kėdėmis ar, atvirkščiai, kupinas rokoko detalių? Norėdami tai padaryti, turite išstudijuoti kuo daugiau stilių, atidžiai susipažinti su visais niuansais.

Koks jūsų temperamento tipas?

Vienas iš būdų pasirinkti sau tinkamą dizaino sprendimą yra sutelkti dėmesį į temperamento tipą. Taigi energingam, neramiam ir nepastoviam cholerikui tiks toks interjeras, kuriame užteks vietos judėjimui, niekas nesukaustys.

Akivaizdu, kad namuose paprastai gyvena keli žmonės, o rasti bendrą sprendimą, atitinkantį visų šeimos narių charakterį, nėra lengva užduotis.

Tokiu atveju galima pasirinkti neutraliausią bendrą namų projektavimo koncepciją ir kiekvienam nuomininkui pridėti norimas detales tose vietose, kur šis žmogus praleidžia daugiausiai laiko ar tiesiog mėgsta ilsėtis (balkonas, kampelis svetainėje su supamuoju, kėdė ir kt.). Tik nepamirškite, kad zonų dizainas turi derėti su bendru stiliaus sprendimu.

Cholerikai

Tokiems žmonėms nebūtina daryti remonto pernelyg aktyviomis spalvomis, geriau susilaikyti nuo daugybės detalių ir ryškių akcentų. Mūsų nuomone, geriausias pasirinkimas cholerikui yra ramus minimalizmas arba diskretiškas aukštosios technologijos, kad aplinka subalansuotų smurtinį charakterį.

Kad nebūtų nuobodu, galima numatyti galimybę greitai perstatyti ar perkelti kai kuriuos atskirus baldus. Jei papildomai pridedame keletą išraiškingų elementų, pavyzdžiui, statuso daiktų ar apdovanojimų, gauname labai harmoningą derinį. Cholerikams būdingas emocinis per didelis susijaudinimas, todėl namų sienos turėtų grąžinti savininką į ramesnę būseną.

Sangvinikai

Sangvinikai yra santūresni nei cholerikai, tačiau jie taip pat yra energingi ir aktyvūs žmonės. Jų interjerą galite papildyti ryškesnėmis spalvomis, nestandartinėmis formomis, originaliais aksesuarais.

Sangvinikams turėtų patikti ryškus ir neįprastas pop meno stilius, tačiau dėl savo originalumo šis sprendimas tinkamas dekoruoti tik vieną iš kambarių, geriausia – svetainę.

Melancholikai

Melancholikai imlūs ir linkę į emocinius svyravimus, jiems labai svarbu nuoširdumas ir komfortas. Geras pasirinkimas yra stiliai, kuriuose vyrauja šiltos spalvos, sukuriama romantiška atmosfera, pavyzdžiui, rokoko. Taip pat daugelis melancholikų įvertins kaimišką stilių, kuriame kaimiškas paprastumas sukuria komforto, natūralumo ir jaukumo pojūtį.

Flegmatikai

Protingas, subalansuotas flegmatikas geriausiai jausis klasikiniame interjere, kuriame naudojami ramūs, prislopinti, galbūt net tamsūs tonai. Baldai turi būti tvirti ir labai patogūs.

„Sustingusioje“ flegmatiko erdvėje verta pridėti kelis spalvinius akcentus – ryškų paveikslą ant sienos, įvairių faktūrų sofos pagalvėles ir kt. Viskas turi būti funkcionalu ir patogu naudoti, kad flegmatikui būtų suteikta tokia tvarka, kokios jam reikia.

Harmonija namuose

Situaciją virtuvėje atneš daug netikėtumų. Harmonija jaučiama tiek apdailoje, tiek aplinkoje su moderniais asistentais.

Viena iš eklektikos stebėjimo sąlygų virtuvėje yra natūrali baldų medžiaga. Mediena, šviesi tekstilė, marmuras, akmuo ir blizgūs stalviršiai yra neatsiejami nuo šio stiliaus.

Drąsiai derinant pereinamąsias prijuostės formas nuo šiurkštumo į stiklinius segmentus prie krosnelės ir kriauklės, jos leidžia nepriekaištingai išlaikyti problemiškiausias vietas. Kalbant apie lempas, tai tikrai turėtų būti sietynas. Dabartinis plataus asortimento pakabinamų minionų dizainas padės pabrėžti kiekvieną neįprasto interjero detalę.

Sveikintinas sulankstomas stalas, su grotelėmis mediniu paviršiumi, kuris puikiai atlaisvina plotą, ne visada didelius virtuvės skaitiklius. Šiek tiek romantikos suteiks pakabinamos lentynos su nesudėtingomis figūrėlėmis ir mažos vazelės su puokštėmis.

Apibendrinant

Palangės idealumą gali pabrėžti spalvų gamos skirtumas su lango rėmu. Neįprastą ir drąsų sprendimą palaikys palangės apdaila keraminėmis grindų plytelėmis, kurios išklotos ant grindų. Dažniausiai tokiais atvejais pasirenkama medines grindis imituojanti plytelė, prie kurios labai patogu dera lentjuostinis stalas.

Šaltinis: minimalist-store.com

Rekomenduojame

Panašios naujienos