Mašinų nuomos kaina priklauso nuo daugybės niuansų

Transporto nuomos paslaugomis susidomėję gyventojai dabar turi iš ko rinktis! Įvairius automobilius nuomojančios įmonės pabrėžia, kad kainos dabar yra vienos geriausių. Taikoma daug nuolaidų lojaliems klientams, o tai reiškia, kad nuomotis automobilis naudinga ne tik asmeniniams, bet ir verslo tikslams. Tačiau, pabrėžtina, kad išskirti reikėtų nuomotojų paslaugas. Lengva supainioti automobilių nuomos bendroves su tomis, kurios nuomoja transportą renginių metu.

Įprasto automobilius nuomojančios įmonės siūlo transportą visiems asmenims, kurie atitinka jų nuomos taisykles. Tiesiog, automobilį nuomojasi žmogus arba verslas ir jie patys naudoja tą transportą. Štai, pradžioje minėta išimtis – kai kurios įmonės nuomoja prabangius automobilius su vairuotojais.

Tos įmonės, kurios transportą nuomoja su vairuotojai, dažniausiai nesuteikia galimybės automobilius vairuoti klientams. Tai reiškia, kad jie nepatiki transporto į svetimas rankas. Kai pasirenkama tokia automobilių nuomos paslauga su vairavimu, dažniausiai atvyksta paruoštas transportas ir jį viso renginio metu vairuoja nuomotojo paskirtas vairuotojas. Iš tiesų, toks pasirinkimas yra gana naudingas – patiems nereikia sukti galvos dėl vairavimo ir transporto, o svarbiausia – galima atsipalaiduoti viso renginio metu.

Grįžtant prie įprastų automobilių nuomos įmonių, pabrėžtina, kad nuomos paslaugos kainą sudaro keli aspektai. Pasak www.turbonuoma.lt, automobilių nuomos kainos kyla arba leidžiasi, priklausomai nuo:

  • Nuomos trukmės;
  • Automobilio markės ir metų;
  • Papildomos įrangos;
  • Sutarties sąlygų praplėtimo;
  • Garantijų ir kt.

Paprastai kalbant, mašinų nuoma kainuos brangiau tuomet, jeigu bus pasirenkami nauji automobiliai, kurie yra priskiriami prie verslo klasės ar tiesiog prabangių. Jeigu nuomos metu jums bus reikalinga papildoma įranga, pavyzdžiui – navigacija, tuomet teks mokėti papildomai.

Nuomos kaina gali pakilti ir tuo atveju, jeigu nuomos sutartyje bus nurodytas papildomas vairuotojas. Pabrėžiama, kad dažniausiai negalima išsinuomoto automobilio perduoti asmenims, kurie nėra nurodyti nuomos sutartyje. Toks savavališkas automobilio perdavimas gali baigtis nemenkais nuostoliais. Matote, dažniausiai už tai yra numatytos gana nemažos baudos.

Na, aišku, kad nuomos kaina kyla ir dėl trukmės. Tačiau, turėkite galvoje, kad renkantis ilgalaikę nuomą, automobilio nuomos kaina santykinai mažėja, jeigu lygintume laikotarpį pagal nuomos paras.

Rekomenduojame

Panašios naujienos