Malkinių tipai

Malkinė tai vienas iš kiemo statinių, kuris mums neatrodo svarbus pasirinkimas. Tačiau tai tikrai svarbus ir reikšmingas elementas tiems, kuriems reikia erdvios vietos malkoms laikyti. Malkinės funkcija yra apsaugoti jūsų malkas nuo bet kokių oro sąlygų ir suteikti galimybę jas tvarkingai sandėliuoti. Beje šiai dienai malkinių dizainai kuriami išties nuostabus, tad tai gali tapto puikiu jūsų kiemo interjero akcentu.

Tinkamos malkinės radimas. Prieš nusprendžiant, kokį medinį namelį pirkti, verta būti visiškai informuotam apie galimas galimybes ir tiksliai žinoti, kam naudosite namelį. Yra labai daug skirtingų tipų namelių, o įvairios formos, dydžiai ir dizaino stiliai yra pritaikyti įvairiems tikslams.

Renkantis malkinės dydį svarbu apgalvoti kokį kiekį malkų norėsite sandėliuoti. Jei tai didelis kiekis, ko gero jums reiktų pirkti didesnių išmatavimų malkinę. Kitu atveju nusipirkus per mažą, liksite nusivylęs. Malkines taip pat galite rinktis ir pagal spalvas ar formą. Spalva galite visada koreguoti pats. Nepatikus spalvai, ją lengvai perdažysite. Kas liečia malkinės dizainą, reikėtų apgalvoti tai iš anksto. Šiai dienai malkinės yra kuriamos tokios, kad vienu metu galėtų atlikti kelias funkcijas, tai būti ir malkų sandėliavimo vieta ir sandeliukas įvairiems daiktams susidėti. Jie gali būti taip pat įvairių dydžių. Toks kombinuotas pasirinkimas gali būti labai puikus, tai lyg trys viename. Jūs vienu metu turite ir malkinę ir sandėliuką ir mažą sodo namelį.

Malkinės dažniausiai statomos atskirai nuo pagrindinės namo sienos, arba kiek toliau, tarkim kiemo ar sodo pakraštyje. Malkinės statinys dažniausiai būna karkasinis, medinis. Jos gali būti su sienomis ir be jų, su prieangiu ar be, o gal ir su papildoma sandeliavimo daiktams vieta. Malkinės stogas, būtinas. Jo paskirtis apsaugoti malkas nuo oro sąlygų, taip pat džiovinti šlapias malkas. Malkinės pasirinkimas priklauso nuo jūsų porekių http://www.kiemoprojektai.lt/lt/kiemo-projektai/malkines.htm.

Rekomenduojame

Panašios naujienos