Laikrodžiai – nuo klasikos iki išmaniųjų

Ieškantiems laikrodžio pasisekė, mat parduotuvėje Chronos.lt ne tik asortimentas platus, bet ir apsipirkimas patogus.

Norėtumėte ko nors gražaus? Rodančio laiką ir puošiančio? Gera žinoti, kad tai nėra problema. Įvairių šalių gamintojai kuria neprastus produktus ir skirtingiems norams, ir nevienodo storio kišenėms. O ką apskritai žmonės šneka apie laikrodžius?

Nors dizainas yra skonio reikalas, grožis šioje srityje – lyg standartas

Laikrodžiai yra labai gražūs. Beveik visi. Kad ir kaip būtų keista, negražų laikrodį rasti sunku, o gražų – lengva. Didžioji dalis – tikri šedevrai, kuriami dizainą išmanančių žmonių.

Dizainas skirtingas. Jis priklauso ne tik nuo gamintojo, bet ir nuo produkto kainos. Kuo brangiau, tuo įmantriau – logiška. Tai reprezentuoja laikrodžius ne tik kaip daiktus, bet ir kaip statuso simbolį, kaip prestižo ženklą. Kita vertus, brangesnis laikrodis kaip tik gali atstovauti minimalizmo krypčiai. Jei yra daug įmantrių detalių, tai dar nereiškia, kad kaina milžiniška.

Šiaip jau dizainas yra skonio reikalas, bet tikrai daug produktų iš Japonijos, Vokietijos ir kitų šalių atitinka apibūdinimą „labai dailu“. O ką pabrėžia kiekvienas gamintojas? Vienur akcentuojamas jau minėtas minimalizmas, kitur orientuojamasi į sportiškumą. Vieni gamintojai laikosi klasikinių linijų, o kiti stengiasi eiti koja kojon su mada ir išleidžia į rinką kai ką įmantraus, modernaus, netgi keisto. Ir visi stiliai randa savo pirkėją.

Nuo klasikinių iki išmaniųjų

Tiek stilius, tiek funkcijos padeda atskirti, kas yra kas. Tačiau laikui bėgant gali nelikti aiškių ribų. Kaip automobilių pasaulyje ima derėti nevienodi kėbulo tipai ir kryžminama kupė bei visureigiai, taip ir kai kurie išmanieji laikrodžiai iš pažiūros atrodo kaip klasikiniai.

Istorija ir dabartinių laikų pasiūla – visa tai įdomu. Šioje sferoje dirbantys asmenys atskleidžia daug intriguojančių tiesų. Viename laikrodyje gali būti šimtai detalių – vos vienas faktas, bet leidžiantis suprasti, kodėl kai kurių aksesuarų kainos perkopia tūkstančių eurų barjerus.

Beje, kad jau prakalbome apie tūkstančius, derėtų pasakyti, kad kainą mažina ar didina (kitaip tariant, lemia) patys įvairiausi dalykai – gal paauksuotas korpusas, gal geras atsparumas vandeniui, gal automatinis mechanizmas…

Laikrodžio pasirinkimas labai subjektyvus

Kad ir kiek rašytume, negalime įteigti, kad rinktumėtės vienokį ar kitokį laikrodį. Kodėl? Todėl, kad asmeniškai sprendžiama, ar gražu, ar bus patogu.

Nepaisant to, kad patinkančio varianto paieškos yra subjektyvios, tam tikri modeliai pritraukia nemažai pirkėjų. Kodėl? Priežastis aiškiai perprantama ir jau minėta anksčiau: Laikrodžiai yra labai gražūs. Beveik visi. Kad ir kaip būtų keista, negražų laikrodį rasti sunku, o gražų – lengva.

Ieškote laikrodžio? Nežinote, kur įsigyti? Rekomendacija – Chronos.lt. Čia siūlomi įvairių kainų kategorijų, skirtingų gamintojų laikrodžiai. Ir pagal kišenę, ir pagal norus.

 

 

 

 

Rekomenduojame

Panašios naujienos