Kur pirkti radiatorius namams?

Vis daugiau žmonių domisi tuo, kaip galėtų pagerinti savo namų šildymo sistemą ir pasiekti maksimalų šildymo efektyvumą. Todėl ne nuostabu, kad daugelis senos statybos namų savininkų galvoja apie senų radiatorių keitimą. Tiesa, radiatoriai aktualūs ne tik šiuo atveju, bet ir naujos statybos namuose.

Kokie radiatoriai reikalingi ir kur juos įsigyti kamuoja ne vieną, nors įsigijimo vietų yra tikrai nemažai. Radiatorius galima įsigyti daugelyje santechnikos bei šildymo sistemos prekėmis prekiaujančių parduotuvių arba internetu. Renkantis reikėtų atkreipti dėmesį į kainas, siūlomas nuolaidas ir asortimentą bei gamintoją.

Perkant radiatorius svarbu žinoti, kokio tipo radiatoriai jums reikalingi, atsižvelgiant į patalpų dydį. Nereikėtų apsigauti, renkantis juos pagal patalpos plotą, geriausia vertinti jos tūrį. Juk to paties ploto patalpą su aukštomis lubomis reikės didesnio radiatoriaus nei žemesnėmis lubomis. Taip pat reikėtų atsižvelgti ir į pastato šiluminę varžą, taip pat kurioje kambario dalyje jie bus montuojami, kokie langai yra patalpoje. Tai taip pat gali įtakoti jūsų pasirinkimą renkantis radiatorius namams.

Labai svarbu pirkti tik patikimų gamintojų kokybiškus radiatorius ir pasidomėti, kuris pardavėjas siūlo plačiausią radiatorių asortimentą. Žinant tai, kad radiatoriai gali būti skirtingų rūšių, pajungimo tipų, pirkti reikėtų ten, kur randate jums tinkamus, o kaina yra patraukliausia. Dažnai, kaip ir kiti gaminiai, radiatorius pigiau galima įsigyti perkant internetu, o jeigu reikia konsultacijos, tai padaryti telefonu.

Radiatoriai gali būti elektriniai arba vandeniniai, pastarieji skirstomi į šoninio ir apatinio pajungimo, skirtingų dydžių ir galingumo. Jie gali būti plieniniai, aliuminiai, ketaus, montuojami vertikaliai arba horizontaliai. Be to, atsižvelgiant į šildymo katilą, gali tekti rinktis žematemperatūrinius radiatorius, skirtus dujiniams katilams arba šilumos siurbliams.

 

Rekomenduojame

Panašios naujienos