Kur pirkti kokybišką maistą šunims?

Vis daugiau šunų savininkų savo augintinius šeria sausu maistu. Vieni šį sprendimą priima savarankiškai, kiti – pasitaria su veterinaru ar labiau patyrusių šunų augintojų, kiti tiesiog neturi laiko nupirkti kokybiško maisto uodeguotam šeimos nariui.

Šunų augintojai susiduria su didžiule pasiūlymų įvairove, o beveik identiškos išvaizdos granulių kaina gali skirtis kelis kartus. Kaip išsirinkti gerą mitybą savo augintiniui? Jūs tikrai neturėtumėte rinktis, sutelkdami dėmesį į daugybę reklamų ir plakatų su laimingais šuniukais, kurie maitinami vieno ar kito prekės ženklo produktais.

Pagal kainą klasifikuojamos keturios kategorijos: ekonominė, aukščiausios klasės, aukščiausios klasės ir holistinė.

Gaminant ekonominės klasės produktus, naudojami konservai ar sausos granulės, skerdyklų ar mėsos perdirbimo įmonių, dešrų ir konservų parduotuvių atliekos, kaulų miltai, soja. Šeriant šunį ekonominės klasės maistu, gyvūnui organizme gali pradėti trūkti vitaminų ir aminorūgščių, o tai gali sukelti medžiagų apykaitos sutrikimus, alergijas, virškinimo sutrikimus ir kitas sveikatos problemas.

Super-premium ir holististinių produktų sudėtyje yra natūralios mėsos, žuvies ir augalų komponentų, sintetinių priedų procentinė dalis yra minimali arba jos nėra.Tik kokybiškas maistas įsigytas veterinarijos vaistinėse, leis jūsų augintiniui būti žvaliam ir sveikam.
Kai kurie savininkai vis dar mano, kad geriau ne pirkti maistą iš veterinarijos vaistinių, bet geriau šerti gyvūną natūraliu maistu, tačiau turite suprasti, kad net ir į maistą dedant vitaminų, maistas vis tiek nebus subalansuotas. koks ir turėtų būti.

Renkantis svarbu daug veiksnių: kaina, maistinė vertė, skonis, galimos alergijos. Kas tinka jūsų kaimyno šuniui, gali netikti jūsų. Nešerkite šuns tuo, kas jam nepatinka. Jei šuo nenori valgyti įsigyto maisto, nemarinkite jo badu, eksperimentuokite, pirkite mažus maišelius su maistu ir bandykite atrasti tinkamiausią variantą.

Rekomenduojame

Panašios naujienos