Kur ieškoti žaliuzių namams?

Daugelis žmonių nenori montuoti roletų, manydami, kad jie atrodo gana nuobodūs. Tačiau šiuolaikiniai šio prietaiso tipai leidžia užpildyti kambarį jaukumu ir šiluma. Jie gali tapti pagrindiniu viso interjero akcentu. Tik svarbu pasirinkti tinkamus, atsižvelgiant į tikslą.

Šiais laikais žaliuzės yra visur, ir mes apie jas net nesusimastome, tačiau kai ateina poreikis jas išsirinkti patiems, paaiškėja, kad apie jas tikrai nieko nežinome.

Norėdami teisingai pasirinkti žaliuzes, turėtumėte suprasti jų tipus. Gaminamos horizontalios ir vertikalios žaliuzės.

Horizontalios ir vertikalios žaliuzės susideda iš lamelių, tai yra plokščių, kurios yra lygiagrečios viena kitai horizontaliai arba vertikaliai. Lamelės gaminamos iš visų rūšių įvairių medžiagų, tokių kaip, aliuminis, plastikas, medis, audinys.

Aliuminis patikimai apsaugo paviršių nuo šviesos ir neutralizuoja didžiąją dalį šilumos. Juos prižiūrėti lengva. Medžiaga nebus nusidėvėjusi ir gerai netoleruos temperatūros pokyčių.
Pagamintoms iš plastiko naudojamos tam tikrai atmosferai kambaryje sukurti. Jos sumažina šviesos kiekį kambaryje.

Pagrindinės medienos gaminių savybės yra paprastas aptarnavimas, ilgas tarnavimo laikas. Tokios žaliuzės laikomos tinkamiausiomis garso ir šilumos izoliacijai.

Žaliuzės iš audinio yra populiariausios. Audiniai impregnuoti specialia kompozicija, kuri padeda išvengti purvo ir drėgmės kaupimosi ant jų.

Gyvenamosiose patalpose paprastai montuojamos horizontalios žaliuzės, puikiai papildančios interjerą, o jos puikiai dera su užuolaidomis.

Šiuo metu horizontalių žaliuzių gamintojai Kaune savo klientams siūlo daug didesnį asortimentą nei tų pačių užuolaidų. Švelnios spalvos ir įvairios tekstūros patenkins net išrankiausią klientą. Galima įsigyti įvairiaspalvių žaliuzių, vienspalvių ir net su ornamentu. Rinka siūlo daugybę galimybių, kur kiekvienas ras modelį pagal savo skonį. Todėl dabar nereikia daug vargti, kad išsirinktumėte sau modelį, kuris puikiai papuoš jūsų būstą.

Rekomenduojame

Panašios naujienos