Kokį pažastų plaukelių šalinimo būdą pasirinkti?

Grožio salonai savo klientams gali pasiūlyti procedūras, kurios leis pašalinti plaukelių perteklių probleminėse vietose ne tik kelioms savaitėms ar mėnesiams, bet visam laikui, pavyzdžiui pasinaudojant elektroepiliaciją Kaune ar kitame miestelyje.

Ne kiekviena moteris gali ar nori išspręsti pažastų plaukų šalinimo problemą apsilankydama grožio salone. Visiškai įmanoma pašalinti nepageidaujamus plaukus tokioje subtilioje vietoje namuose naudojant paprastus, bet veiksmingus metodus.

Elektroepiliacija, fotoepiliacija ar lazeris?

Elektrolizė. Skausmingas, bet gana efektyvus metodas, kurio esmė – sunaikinti folikulus žemos įtampos impulsų, praeinančių per adatą, įsmeigtą į pažasties sritį, pagalba. Naudojant šią procedūrą, nepageidaujamus plaukelius galima pašalinti gana greitai.

Fotoepiliacija. Šis saugus metodas leidžia visam laikui pašalinti pažastų plaukus. Tiesa, apsilankymas biure užtruks gana ilgai. Kursą sudaro 10 procedūrų, kurios turi būti atliekamos kartą per 3 savaites.

Lazerinis epiliavimas. Kaip ir ankstesnis metodas, jis padės visam laikui atsikratyti nereikalingos augmenijos. Tačiau per vieną apsilankymą gero rezultato pasiekti neįmanoma. Todėl pas kosmetologę teks lankytis bent 5 kartus.

Plaukelių šalinimas Vilniuje

Primename, jog maloniai kviečiame apsilankyti ne tik salone Kaune, bet ir moderniame plaukelių šalinimo lazeriu centre Vilniuje.  Salone rasite naujausią mūsų naudojamą įrangą šalinti nepageidaujamus plaukelius, kurios pagalba nepageidaujami plaukeliai nebesukels papildomų problemų.

 

Plaukelių šalinimas namų sąlygomis

Specialiai depiliacijai sukurti kremai ar geliai – pati paprasčiausia ir neskausmingiausia priemonė, kurią namuose naudoja beveik visos moterys. Norint gauti norimą rezultatą, kompoziciją reikia užtepti į ertmę po rankomis, palikti 10 minučių, o tada nuimti specialia mentele. Vienintelis šio metodo trūkumas – procedūrą teks atlikti reguliariai, nes plaukai atauga.

Elektrinis epiliatorius. Naudojamas nepageidaujamai augmenijai šalinti kartu su šaknimis, todėl jos augimo procesas sulėtėja 3-4 savaitėmis. Procedūra gana skausminga, bet rezultatas įspūdingas.

Vaškas ar skustuvas?

Vaško juostelių naudojimas. Metodas, leidžiantis keletą savaičių namuose pašalinti plaukus nuo pažastų srities, išlaikant odą lygią ir švarią. Tiesa, verta priminti, kad šis metodas yra gana skausmingas, ir ne kiekviena moteris gali ištverti tokią procedūrą.

Naudojant skustuvą. Paprasčiausias ir seniausias būdas susidoroti su nepageidaujama augmenija pažastų srityje. Šiandien parduotuvių lentynose pasirodė modernios, odos netraumuojančios mašinos su specialiomis minkštinančiomis juostelėmis. Po skutimosi būtina tepti specialius losjonus, kurie mažina odos dirginimą.

Šis metodas tinka tiems, kurie skuba arba nenori išleisti papildomų pinigų brangiems salonams ir specialiems kremams. Tokiu atveju rezultatą galima gauti akimirksniu. Pagrindinis pažastų skutimosi trūkumas yra poreikis dažnai kartoti procedūrą. Rezultatas išlieka tik dieną ar dvi.

Depiliacija cukrumi arba šugaringas

Senovinis metodas, kuris kažkada buvo pamirštas, bet dabar vėl populiarėja. Poveikis po šugaravimo išlieka kelias savaites. Metodas yra visiškai saugus. Tačiau tai gana paprasta pasigaminti patiems namuose. Norėdami tai padaryti, paruoškite cukraus rutulį: iš cukraus, vandens ir citrinos sulčių išvirkite karamelę.

Mišiniui atvėsus, jį reikia minkyti rankomis ir suformuoti rutulį, kuriuo pašalinami plaukai po pažastimis. Jums tereikia jį sukti išilgai linijų, priešingų plaukų augimui. Iš karto reikia pasakyti, kad procedūra yra gana skausminga, kaip ir dauguma mechaninio nepageidaujamos augmenijos pašalinimo būdų.

Kad nepažeistumėte odos pažastų srityje, po depiliacijos rekomenduojama laikytis tam tikrų taisyklių:

  • nuraminti odą ir pašalinti sudirginimą specialiu geliu;
  • pirmąją dieną po procedūros nelaikykite apdorotos vietos vandeniu;
  • atlikite lupimą apdorotoje vietoje, kad neatsirastų įaugę plaukai;
  • naudoti specialias priemones, lėtinančias plaukų augimą, kad depiliacijos rezultatas išliktų kuo ilgiau;
  • depiliaciją atlikti šaltuoju metų laiku – kartą per savaitę, o vasarą – daug dažniau, iki 3 kartų per savaitę.

Šaltinis: elektroepiliacija.lt

Rekomenduojame

Panašios naujienos