Kodėl svarbu kates šerti aukštos kokybės konservais?

Kates svarbu šerti aukštos kokybės konservais, nes katėms reikalingi baltymai iš mėsos ar žuvies, amino rūgštys, tokios kaip taurinas ir argininas. Taip pat riebalų rūgštys, vitaminai, mineralai, vanduo, angliavandeniai, tokie kaip ryžiai ir kukurūzai. Dažnai nutinka taip, jog konservus katės mėgsta kur kas labiau nei sausą maistą ir tai yra natūralu dėl didesnio kiekio mėsos ir gardaus kvapo. Konservai katėms su jautiena, kalakutiena, veršiena ir krevėtėmis turi didelę paklausą. Šeimininkai renkasi įvairiai, maitinti savo katę tik konservais, maišyti konservus su sausu maistu arba duoti tik konservus, maišyti konservus su sausu maistu arba duoti tik sausą maistą.

Kaip pasirinkti kačių maistą?

• Kiekviena katė, lygiai taip pat, kaip ir žmogus, nori sveiko ir pilnaverčio maisto. Tad jei norite tai suteikti savo augintiniui, turite jam suteikti visas svarbiausias maistines medžiagas.
• Kuo mažiau katės maiste šlutinių produktų, priemaišų ir dažiklių, tuo jūsų katė bus sveikesnė.
• Katę patartina maitinti ne tik sausu maistu, tačiau ir drėgnais konservais. Nebūtina tai daryti kas dieną, tačiau paįvairinti mitybos racioną yra privalumas.
• Jei ruošiates katę maitinti sausu maistu, rinkites tik aukštos kokybės maistą, atsižvelgiant į sudedamasias dalis, savo katės poreikius ir sveikatą. Konservai katėms su jautiena, kalakutiena, veršiena ir krevėtėmis.

Kačių skanėstai

Skanėstai katėms- puikus būdas palepinti savo augintinį. Deja, maistas skirtas žmogui, ne visada yra sveikas katėms. Todėl ypač svarbu pasirinkti kokybišką, specialiai katei subalansuotą gardumyną. Skanėstai katėms su jūros kopūstais ir biotinu- vertingas kasdieninės mitybos papildas. Naujovė: į sudėtį įeina TGOS. Šie vitaminai patenkina kasdieninius katytės mineralinių medžiagų, mikroelementų ir vitaminų poreikius, atstato žarnyno mikroflorą. Papildai katėms Canvit Biotin- vitaminai blizgančiam kailiui, odos ir kailio būklės atstatymo formulė. Aktyviojo biotino, cinko, B grupės vitaminų kompleksas. Rekomenduojama naudoti šerimo metu, kad greičiau ataugtų kailis. Tinka: ilgaplaukėms katėms, baltoms katėms, besišeriančioms katėms idealiai kailio išvaizdai.

Rekomenduojame

Panašios naujienos