Kodėl reikia lyginti autolizingo sąlygas?

Prieš planuojant imti bet kokio tipo paskolą – būstui, vartojimo ar automobiliui, labai svarbu atsakingai pasirinkti atitinkamą bendrovę. Nors visos Lietuvoje veikiančios kreditų įstaigos yra patikimos ir saugios, tačiau kiekviena iš jų gali pasiūlyti skirtingas sąlygas. O tai yra labai svarbu, norint nepermokėti ir gauti patį palankiausią pasiūlymą.

Tam, kad sužinotumėte, kokias sąlygas siūlo kiekviena iš įmonių, paprastai reikia kreiptis į kiekvieną iš jų arba užpildyti paraiškas internetu. Tokiu būdu, sulaukus pasiūlymų iš kiekvienos, būtina palyginti jų siūlomas sąlygas ir jas įvertinti. Kartais sunku patikėti, kad vos procentas metinių palūkanų ar keli turi tokią didelę įtaką bendram kredito rezultatui. Todėl visas sąlygas reikėtų vertinti ne tik pagal metinės palūkanų normos procentą, o įvertinti bendrą metinę palūkanų normą.

Pasak paskolų palyginimo platformos finbro.lt atstovų, apskritai visais atvejais būtina įvertinti ir sutarties sudarymo mokestį, o į pasiūlymą pažvelgti ilgalaikiu periodu. Tai kartais labai sudėtinga padaryti, kuomet paraiškas klientas pildo atskirose bendrovėse, kurių šiuo metu Lietuvoje galima suskaičiuoti per 40. Tokiu būdu dažniausiai žmogus kreipiasi vos į kelias, prarasdamas galimybę duomenis palyginti su kitomis. Be to, taip ne tik sunkiau duomenis palyginti, bet ir įsigilinti į tam tikras sąlygas, pamatyti, kuo jos skiriasi kiekvienoje bendrovėje.

Sąlygų palyginimas yra tiesiogiai susijęs su kredito suma, kurią reikia mokėti. Todėl net jeigu tai ir sudaro vos keliolika eurų per mėnesį, per metus tai tampa ženklia suma. O per keletą metų jau galbūt net ir kuklią kelionę galima būtų įsigyti už tą sumą. Taigi, ar verta lyginti sąlygas, tikriausiai diskutuoti net neverta. O tai padaryti paprastai ir greitai galima pildant paraišką minėtoje paskolų palyginimo platformoje.

 

 

Rekomenduojame

Panašios naujienos