Kiek iš tiesų kainuoja tinklapių kūrimas?

Nežinote kokia pinigų sumą skirti interneto svetainės sukūrimui? Jums reikia žinoti tai, kad kiekvienas specialistas ar tinklapių kūrimo paslaugas siūlanti įmonė nustato skirtingas paslaugų kainas. Tai reiškia, kad vienur gali pakakti vos kelių dešimčių eurų, o kitur jums teks skirti ir kelių šimtų eurų biudžetą. Paprastos interneto svetainės kūrimas visada kainuoja pigiausiai, bet tie, kurie nori užsisakyti išskirtinių funkcijų tinklapio kūrimo paslaugas, turėtų pasiruošti ir keturženklę sumą. Dažniausiai tinklapių kūrimo paslaugas siūlantys privatūs specialistai dirba pigiau, todėl pirmiausia ir siūloma kreiptis į juos, jeigu turimas biudžetas nėra labai didelis. Žinoma, viskas priklausys nuo jūsų poreikių.

Tinklapių kūrimas dažniausiai pradedamas tik po informacijos pateikimo ir galutinio įkainio sutarimo. Labai svarbu pabrėžti, kad užsakymas prasideda būtent nuo informacijos pateikimo. Jūs privalėsite pateikti informaciją specialistui, jog šis žinotų kokį tinklapį reikės sukurti. Turėsite nurodyti visas pageidaujamas funkcijas, o taip pat jums galbūt reikės pateikti ir tinklapio maketą, jog būtų aiškiau apie ką eina kalba. Tuomet specialistas įvertins darbo trukmę ir pasakys kiek kainuos visi darbai bei kiek laiko jie užtruks. Taip pa pravartu žinoti, kad kai kuriais atvejais specialistai į terminus netelpa, todėl jeigu jie darbus užbaigs vėliau nei buvo tartasi, tai jums tikrai nereikės mokėti papildomai. Priešingai – jūs galėsite reikalauti kažkokios bent minimalios nuolaidos.

Užsakant tinklapių kūrimo paslaugas, taip pat naudinga būtų atsižvelgti į specialistų gebėjimus bei turimu atsiliepimus. Tai jums padėtų lengviau įvertinti specialisto patirtį. Sužinotumėte ar nėra rizikinga į jį kreiptis. Matote, jeigu jūs kreipiatės į specialistą, kuris jau turi nemažai prastų atsiliepimų, tai tokiu atveju geriausia būtų ieškoti kito paslaugų teikėjo. Jokiu būdu nereikėtų užsakyti paslaugų iš tų tinklapių kūrėjų, kurie dirba neprofesionaliai ir atmestinai.

Kas liečia didesnių svetainių kūrimo paslaugas, tai žinokite, jog jos jums kainuos žymiai brangiau. Matote, tokie projektai dažniausiai įgyvendinami per kelias dienas, savaites ar net mėnesius. Kuo ilgiau užtruks specialistai, tuo didesnę sumą privalėsite jiems sumokėti. Žinoma, galutinė kaina bus pateikiama iš anksto.

Rekomenduojame

Panašios naujienos