Kaip išsirinkti antivirusinę programą?

Tikrai ne vieną kartą girdėjote ir skaitėte, kad antivirusinė programa kompiuteriui ar telefonui yra tokia pat būtina, kaip patikimi sargybiniai rūmams. Prisiruošus įsigyti antivirusinę programą dažnai paskęstame informacijos gausoje ir nebežinome kokią rinktis. Nemokamos atrodo patraukliai piniginiu atžvilgiu, tačiau mokamos sukelia didesnį pasitikėjimą. Ką daryti?

  1. Visų pirma pasidomėkite pasirinkta virusų aptikimo ir valymo sistema. Nepriklausomai ji mokama ar ne, įsitikinkite ar ji tinkama jūsų kompiuterio ar telefono operacinei sistemai, kadangi kiekviena operacinė programa priima skirtingas programas, o ir pačios programos veikia tik su tam tikromis operacinėmis sistemomis.
  2. Tiesa, jog mokamos antivirusinės sukelia daugiau pasitikėjimo, nes jos dažnai turi garantijas. Pasitikėjimą kelia ir tai, jog jas galima įsigyti elektroninių prekių salonuose, kadangi, bet kokia atsisiųsta informacija gali viduje turėti virusą. Taip pat specialistai salonuose patars ir išrinks geriausią ir labiausiai jūsų lūkesčius atitinkančia sistemą.
  3. Jei nenorite skirti didelių piniginių kaštų antivirusinei programai visuomet galite tokią parsisiųsti internetu ir įsidiegti patys. Svarbiausia pasidomėti, kokiu principus ji atlieka savo darbą – ar ji tik aptinka virusus, ar valo senus failus ir nereikalingus failus, bei prižiūri kompiuterio veiklą. Ar kontroliuoja informacijos srautą internete, kokius režimus ji gali pritaikyti naršant internete, ar apsaugo įvairius banko, elektroninio pašto ar socialinių tinklų prisijungimus.

Modernios virusų valymo sistemos gali pasiūlyti įvairiausius funkcijų paketus, tačiau pagalvokite ko jums iš tiesų reikia. Jei jūsų darbas susijęs su internetu, įvairiomis sąskaitomis, sutartimis ir pavedimais, jums būtina kokybiška ir patikima sistema, tačiau galima rinktis kiek pigesnes ir paprastesnes, jei kompiuterį ir telefoną naudojate tik žaidimams, bei informacijos paieškai.

Šiuo metu sparčiai populiarėja eset smart security tipo antivirusinė programa. Viena iš naujausių ir patikimiausių jos versijų yra eset smart security 8. Trumpai tariant eset smart security yra moderni ir su itin paprastu bei patogiu naudojimu, tad kiekvienas galės lengvai apsaugoti savo duomenis. Daugiau informacijos galite rasti čia: http://www.antivirusine.lt. Tačiau ir be šios antivirusinės programos, tarp nemokamų populiariausios – AVG bei Bitdefender , o vienos kokybiškiausių ir patikimiausių mokamų antivirusinių programų yra Webroot ir Norton.

Kiekvienas vartotojas turi savo norus ir lūkesčius. Šiomis dienomis galima rasti begales įvairiausių antivirusinių programų, tačiau ne visada jas reikėtų vertinti iš kitų žmonių pasakojimų ar dėl kainos santykio. Visuomet rinkitės antivirusinę, kuri būti tinkamiausia jums, jūsų kompiuterio operacinei sistemai bei patenkintu visus jūsų pageidavimus.

 

 

Rekomenduojame

Panašios naujienos