Ką galima padovanoti mamai gimtadienio proga?

Mama yra artimiausias ir brangiausias žmogus kiekvieno iš mūsų gyvenime. Norėdami pamaloninti ją gimtadienio proga, išsirinkite naudingą dovaną mamai, ją gražiai papuoškite ir originaliai įteikite.

Peržiūrėkite mūsų apžvalgą, kurioje rasite geriausių gimtadienio dovanų idėjų mamai – kiekvienai spalvai, skoniui ir biudžetui.

Dovanų rekomendacijos rasite apačioje.

Praktiškumas

Rinkitės praktiškus dalykus, kurie bus naudingi jūsų mamai. Sutikite, geriau, jei mama tikrai panaudos jūsų dovaną ateityje ir nelaikys jos kaip suvenyro.

Kaina

Pagrindinė taisyklė – nesivaikykite mažos kainos. Net jei jūsų finansiniai ištekliai riboti, vis tiek galite pasiimti puikią dovaną mamai.

Gimtadienio mergaitei geriau padovanoti kokybišką arbatos rinkinį nei, pavyzdžiui, pigų elektrinį virdulį, kuris neišsilaikys nė mėnesio.

Pristatymo dizainas

Nepamirškite apie dovanų pakavimą. Tai galite padaryti patys, naudodami dovanų įpakavimą ir juostelę, arba patikėti dizainą specialistams. Graži mamai parinktos dovanos įpakavimas – svarbi staigmenos dalis.

Puokštės pasirinkimas

Ar būtina siųsti gėles? Gėlės – pati universaliausia dovana. Jei nežinote, kaip įtikti mamai, visada galite išsirinkti jos mėgstamų gėlių puokštę ir pridėti prie jos atviruką. Tačiau tai nereiškia, kad tai būtina duoti.

Jei neturite finansinių galimybių ar paruošėte kitą dovaną, tuomet galite apsieiti ir be gėlių puokščių.

Kaip sutvarkyti puokštę?

Puokštę galite papuošti permatoma ar spalvota plėvele, taip pat rankdarbių popieriumi ir atlasine juostele. Sezono tendencija – gėlių kompozicijos dėžutėse ir krepšeliuose. Ant jų dugno uždedama speciali drėgna kempinė, todėl žiedai išsilaiko ilgiau.

Kaip nustebinti mamą, kai nėra finansų?

Skanūs pusryčiai lovoje. Palepinkite savo mamą skaniais pusryčiais jos gimtadienio proga. Svarbiausia ne patiekalo sudėtingumas, o tai, kad gaminate jį su siela. Pradžiuginkite mamą gardžia avižinių dribsnių ar grikių koše, karštais sumuštiniais, kiaušinienė ar kepta kiaušinienė.

Užvirinkite šviežią arbatą arba išsivirkite mėgstamos kavos. Ir paskutinis akcentas – viską gražiai išdėliokite ant padėklo ir atneškite mamai į lovą skanius pusryčius.

Bendras buto valymas

Išvalykite namus – tai nuostabi dovana kiekvienai mamai. Suteikite jai galimybę atsipalaiduoti ir mėgautis atostogomis. Jei norite suteikti daugiau originalumo, pasidarykite valymo kuponus patys.

Paruoškite 10-15 kuponų su skirtingais užrašais: „Nuvalykite dulkes“, „Išplaukite grindis“, „Išvalykite indus“. Įteikite juos mamai gražioje dėžutėje – dabar, jei ji pavargs, ji galės pasinaudoti kuponu ir užduotis patikėti jums.

Banketo organizavimas

Imkitės šventės ruošimo mamos gimtadienio proga. Jūsų užduotys: gražiai padengti stalą, laikui bėgant siųsti priminimus visiems pakviestiems svečiams, padėti mamai virtuvėje gaminti.

Prisiimkite šiek tiek rūpesčių, kad gimtadienio mergina greitai susitvarkytų su namų ruošos darbais ir galėtų pasiruošti svečių atvykimui.

Kaip gražiai supakuoti dovaną?

Norėdami gražiai supakuoti dovaną mamai, rinkitės dovanų dėžutę, popierinį dovanų maišelį ar įvyniojimą su lankeliu. Spalvai apribojimų nėra, tačiau geriau rinktis tokius atspalvius, kurie patinka mamai.

Jei norite dovaną įteikti originaliai, tuomet po kaspinu pasidėkite šaunią atviruką arba dovanai naudokite BOOM dėžutę.

Kaip surengti įspūdingą dovanų įteikimą?

Dovanos pasirinkimas yra tik pusė darbo. Kad jis būtų įsimintinas, padovanokite neįprastu būdu.

Pavyzdžiui, surengkite tikrą mini koncertą su gimtadienio mergaitės mėgstamomis dainomis, suorganizuokite nedidelį pasivaikščiojimą po butą, kad mama pati galėtų susirasti dovaną, arba pakvieskite ją dalyvauti loterijoje, kurios laimi, kurios prizas bus tavo dovana.

Šaltinis: dovanudovana.lt

Rekomenduojame

Panašios naujienos