Internetinė reklama naujiems puslapiams

Susikūrus puslapį paprastai ateina palengvėjimas: viskas, dabar jau gerai save pristatome – laukiame lankytojų ir klientų. Bet taip parastai lankytojai neateina. Priežastis paprasta – apie jus niekas nežino. Atrodo, padarėte viską ir turėtų jus rasti paieškoje. Gal ir taip, bet praeis gal kokie metai, kol jūsų puslapyje esanti informacija pasirodys Google vertinga ir jus rodys aukštai tarp kitų paieškos rezultatų. Tai ilgalaikė reklama, tad greitų rezultatų tikėtis nevertėtų, nors ir tai ne visada. Bet apie SEO šiandien nekalbėkime, nes viskas, kas domina yra internetinė reklama.

Kaip reklamuoti savo puslapį, kad iš karto gautumėte klientų?

Google AdWords

Tai kol kas efektyviausias būdas reklamuotis naujiems puslapiams. Mokėti reikia už paspaudimą. Jei jau Google paieškos lankytojas paspaudė reklamą, reiškia jis tikrai ieško paslaugos ar produkto. Tai labai motyvuotas lankytojas, kuris pats nori tapti jūsų klientu.

Google reklama yra mokama. Neteisingai parinkti raktiniai žodžiai gali patuštinti jūsų kišenę, bet neatnešti norimo rezultato. Dėl to reiktų pradėti nuo ilgesnių ir ne tokių bendrinių, kurių kaina paprastai būna gana didelė.

Verslo katalogai

Internetinė reklama verslo kataloguose yra nemokama. Nebent jūs norite geresnių pozicijų, išskirtinumų tarp kitų reklamų ir kažko papildomo. Verslo katalogų yra tikrai nemažai, todėl reklamuotis yra kur. Reikia tik pasiruošti keletą gerų įmonės aprašymų. Kodėl netinka vienas? SEO reikalai. Kai naudojate vieną aprašymą, Google gali paslėpti kai kuriuos rezultatus, kaip panašius. Dėl to verta paruošti unikalius prisistatymus.

Asmeniniai skelbimai

Taip, jie vis dar veiksmingi. Ypač, jei parduodate prekes ar teikiate paslaugas, kurias gali teikti vienas žmogus. Ta pati istorija kaip ir su verslo katalogais – skelbimų tekstai turi būti skirtingi. Nepagailėkite nuotraukų ir video. Tikrai tokia internetinė reklama turėtų greitai atsipirkti.

Reklama Facebooke

Reklamuotis socialiniuose tinkluose galima daugeliu būdų. Kai kurie jų neveiksmingi, o kai kurie kainuoja gana nemažai. Reiktų rasti aukso viduriuką ir susikurti savo Facebook reklamos strategiją, pritaikytą būtent jūsų paslaugoms ar prekėms.

Reklama el. paštu

El. komercijos atveju tai šioks toks spamas. Jei jūs teikiate tam tikrus sprendimus, galite laiškus rašyti tik kruopščiai atrinktoms įmonėms ir kontaktams. Tai sunkus darbas, bet klientų galite gauti tikrai labai gerų. Ypač kai siūlote jiems reikalingas paslaugas.

Kaip matote, internetinė reklama yra visokių formų ir rūšių. Kaip ją panaudoti efektyviai – kitas klausimas. Gal kai kur neapsieisite ir be profesionalų pagalbos.

Rekomenduojame

Panašios naujienos