Ilgalaikės paskolos: kada geriau nei mažas kreditas?

Kartais ilgalaikes paskolas skolintis geriau nei tas, kurias atiduodame labai greitai. Nors, iš pirmo žvilgsnio, atrodytų, kad paskolų norisi neturėti kuo greičiau, tačiau kiekvienas atvejis individualus. Kažkas turi galimybę lengvai grąžinti paskolas iškart, kažkam tikrai geriau ilgalaikes paskolos ir galimybė ilgesnį laiko tarpą gerinti stiprinti savo finansinį gyvenimą bei grąžinti skolas. Kokiais atvejais tikrai verčiau skolintis ilgam laikui? Štai keletas pavyzdžių ir patarimų, kaip tokias paskolas grąžinti greičiau.

 

Paskolos, kai studijuojate ar ruošiate sau naują darbo vietą

 

Viena iš priežasčių, kada dažnai imamos ilgalaikės paskolos – tai studijos. Taip, XXI – ame amžiuje dažnai yra neaišku, kam išvis reikalingas akademinis išsilavinimas, turintis formalųjį patvirtinimą. Tačiau visgi daugybė žmonių jo dar siekia. Jis neretai mokamas, taigi, kai kas ima valstybės finansuojamą paskolą, kai kas vasaromis dirba ūkiuose, o kiek pritrūksta – padeda Paskolų klubas ar kiti skolinimosi būdai. Taigi, norintieji studijuoti šiuo metu tą gali padaryti nesunkiai vien dėl to, kad išeičių, kaip susimokėti už brangų mokslą, yra nemažai.

 

Pirkiniai, kuriems verta gauti ilgalaikę paskolą

 

Kartais pasiskolinti ilgesniam laikui tikrai verta tam, kad galėtumėte įsigyti brangesnius pirkinius. Kai kurie žmonės save spaudžia ir kankina tol, kol sutaupo pinigų, o tik tada perka. Kiti neriboja savęs ir perka daiktus tada, kai šių iš tiesų reikia, o grąžina pinigus vėliau. Tai tarsi atvirkštinis procesas taupymui, tik poreikius patenkinant iškart, kai to ir reikia. Štai keletas pirkinių pavyzdžių, dėl kurių Paskolų klubas tikrai galėtų jums pasitarnauti gaunant paskolą:

 

  • Automobilis. Šiais laikais automobiliai tikrai pigūs, tačiau dauguma žmonių nori pirkti tokį, kurį galėtų eksploatuoti ilgiau, o taip pat kuris nenustebintų kokiomis nors „staigmenėlėmis“ – netikėtais gedimais. Būtent dėl tokių priežasčių žmonės linkę, kai to reikia, rinktis brangesnę mašiną. Jums reikia darbui mašinos, o gal šeimos išvežiojimui į skirtingas miesto puses kasryt? Tai ir perkate mašiną dabar. Tada tarpusavio skolinimas padeda gauti ilgalaikę paskolą pigiau.
  • Buto pirkimas. Nors būsto kainos auga, tačiau drauge auga ir nuomos kainos, todėl neturintiems savo būsto vieną dieną galiausiai tenka spręsti, ką daryti. Dėl to kartais yra perkamas butas, net jeigu santaupų jam ir neturima pakankamai. Tada ilgalaike paskola leidžia įsigyti tokį nekilnojamąjį turtą.
  • Būsto remontas. Tai dar viena investicija. Apšiltinę, sutvarkę būsto sienas, stogą, mokėsite mažiau už šildymą. Tad jei iš pradžių daugiau pasiskolinote, vėliau mažiau mokėsite už šildymą ir sutaupysite bei paskolas grąžinsite.
  • Buitinė technika. Tai nebus be galo brangūs pirkiniai, bet jeigu reikalingai 700 eurų kainuojančiai skalbimo mašinai esate sutaupę vos 2 eurus, tuomet verta pasiskolinti ir grąžinti per ilgesnį laiką. Lengviau grąžinsite, kai kas mėnesį nuo atlyginimo nusiskaičiuos tik nedidelė įmoka ir paskolos palūkanos.
  • Dantys. Tai – tikrai brangus dalykas ir pinigų jam prireiks tiek pat, kiek didesniam pirkiniui įsigyti. Jeigu norėsite dantų implantų, o galbūt estetinio plombavimo, susidarys apvali sumelė. Tiems, kas nuo jaunų dienų turi didelių problemų su dantimis, o vėliau galbūt anksti ir netenka sugedusių dantų, verta užtikrinti sau naują šypseną ilgam laikui.

 

Kai vykstate dirbti į užsienį

 

Prieš išvykstant padirbėti į kitas šalis, reikia turėti šiek tiek investicijų: pirmoms pragyvenimo savaitėms, nuomai, kelionei. Vėliau dirbant turtingesnėje šalyje tokios paskolos per kurį laiką bus lengvai grąžintos.

 

Daugiau apie ilgalaikes paskolas galite sužinoti Paskolų klubo svetainėje – https://www.paskoluklubas.lt/ilgalaikes-paskolos

Rekomenduojame

Panašios naujienos