Į ką atkreipti dėmesį perkant vyrišką striukę?

Ne paslaptis, kad daugelis vyrų rinkdamiesi rūbus skiria tikrai mažiau dėmesio nei moterys ir jų apsipirkimo procesas trunka gerokai trumpiau. Pastebima, kad moterys dažnai nori dalyvauti vyrų apsipirkime, tuo tarpu vyrams ne visada patinka, kai jiems yra patarinėjama. Tačiau yra nemaža dalis vyrų, kuriems patarimas yra labai svarbus.
Kalbant apie rūbų pirkimą, kiekvienas vertina skirtingus dalykus ir tą patį rūbą mato visiškai kitaip. Vieniems svarbu dizainas ir smulkios detalės, kitiems – spalva ar prekės ženklas. Iš tiesų didesnį dėmesį reikėtų skirti avalynei ir viršutiniams rūbams, kurių kokybė turi daugiausiai įtakos mūsų komfortiškai savijautai.

Pakalbėkime apie tai, kas yra svarbu, pavyzdžiui, perkant vyrišką striukę. Iš tiesų jos gali būti skirtingų firmų, modelių, spalvų, skirtos pavasariui ar žiemai, klasikinio stiliaus ir sportinės. Renkantis reikia atsižvelgti į tai, kokiam sezonui ir kokio tipo vyriškos striukės reikia. Būtent nuo to priklauso kriterijai, į ką reikėtų atkreipti dėmesį.

Renkantis striukę laisvalaikiui, ši, kaip ir sportinė striukė, turėtų būti patogi, nevaržanti judesių, galima rinktis ryškesnės spalvos. Svarbu, kad audinys būtų kokybiškas, kvėpuojantis, jei daug laiko praleidžiama gamtoje, rinktis neperpučiamą bei neperšlampamą striukę. Bėgiojimui geriau rinktis plonesnę striukę, lengvutę, taip pat nevaržančią judesių, gali būti su gobtuvu.

Žiemai vertėtų rinktis striukę prailginta nugara, su kuria būtų komfortiška ir šilta. Labai svarbu atkreipti dėmesį į užpildą, geriausia rinktis tokią striukę, kurią būtų galima skalbti skalbimo mašinoje. Verta žinoti, kad pūkinė striukė reikalauja kiek daugiau priežiūros, dažniausiai jos negalima skalbti, o reikalingas sausas cheminis valymas. Kai tuo tarpu sintetinio užpildo striukės priežiūra yra labai paprasta, ką vyrai paprastai vertina labiausiai.

 

Rekomenduojame

Panašios naujienos