Draudimas internetu

Šiandieninės technologijos dar vis stebina daugelį. Kiek daug inovacijų įdiegta į mus supantį pasaulį ir jų kiekis tik auga. Vieniems tai kelia susirūpinimą, kiti priešingai laukia nesulaukia, kol naujovės įsibraus į jų buitį. Kokie bebūtų inovacijų vertinimai, niekas negali paneigti, kad tai žymiai palengvina kasdienį žmonijos gyvenimą. Ne tik nauji prietaisai keičia pasaulį, bet ir elektroninėje erdvėje vystomos paslaugos, tokios kaip komercija. Būtent jos dėka galime pirkti ir parduoti prekes bei paslaugas elektroninėje erdvėje, nepriklausomai nuo vietos, kurioje esame ar laiko. Viena iš tokių lengvai pasiekiamų paslaugų – draudimas internete. Tačiau, kaip ir viskas gyvenime, šis turi savus privalumus bei trūkumus.

Vienas svarbiausių priežasčių, dėl ko ši paslauga yra taip teigiamai vertinama – laiko sutaupymas. Šiandieninė skubanti visuomenė nebenori švaistyti laiko spūstyse ar laukiant ilgose eilėse. Žmonėms nori įsigyti prekę ar paslaugą nepatirdami didelio vargo. Būtent tai suteikia draudimas internete. Procesas labai greitas ir patogus, o jį atlikti galima nors ir važiuojant autobusu. Taip pat, daugeliui geriau sekasi suprasti ir įsigilinti į matomą informaciją, kurią galima apžvelgti pakartotinai, o ne tik ją išgirsti. Šiuo atveju pasitarnauja internetas, kur galima analizuoti draudimo taisykles bei sąlygas tiek ilgai, kaip tik norima. Dar vienas svarbus pliusas, kad draudžiantis elektroninėje erdvėje, dažniausiai yra taikomos akcijos, nuolaidos bei dalinami prizai. Taip skatinama naudotis elektronine komercija ir sumažinti klientų srautą draudimo vietose.

Tačiau, šioje srityje pasitaiko ir minusų. Nauji klientai, dažnai dar gerai nežinantys visos draudimo proceso eigos ir subtilybių, mieliau renkasi pasikalbėti su draudimo įmonės darbuotoju, konsultantu akis į akį ir gauti visus atsakymus į kylančius klausimus. Taip pat ne visi, ypatingai vyresnio amžiaus asmenys, geba naudotis elektronine erdve ar net nepasitiki ja. Senesnių įsitikinimų asmenys laiko pinigų pervedimą internetu nepatikimu, todėl nesiryžta naudotis komercinėmis paslaugomis.

Vienbalsiai nuspręsti, kad įsigytas draudimas internetu – geriau – negalima, nes tai priklauso nuo kiekvieno kliento. Tačiau tuo ir galime pasidžiaugti, kad šiandiena turime galimybę rinktis, kur, kokiu būdu norime įsigyti prekes ar paslaugas.

Rekomenduojame

Panašios naujienos