Darbas traktoriuje: kaip pagerinti našumą ir patogumą?

Užsiimant žemės ūkio darbais ar technikos remontų nuolatos susiduriama su traktorių gedimais. Tuomet visuomet aktualu turėti patikimus tiekėjus, kurie gali aprūpinti reikiamomis traktorių dalimis. Pagrindinės problemos, kurios prireikia detalių būna: variklio gedimai, hidraulika, aušinimo ir kuro sistemos gedimai bei kita.

Traktorių susidėvimą neigiamai veikia darbas dulkėtoje aplinkoje, esant tokioms sąlygoms būtina stebėti oro valymo sistemą ir filtrus. Taip pat per didelis krūvis, dažnas mechanizmų išrinkimas ir surinkimas didina detalių nusidėvimą.

Atsitikus gedimui ypač svarbu rinktis aukštos kokybės traktorių dalys, kad būtų užtikrinta gero įrenginio būklė ir sklandus remontas. Traktorių dalių tiekėjai bendrauja su patikimais gamintojais, tokiais, kaip MTZ, JUMZ, T-25 ir kt. Taip pat nuolatos rekomenduotina atlikti profilaktika, patikrinti traktorių reguliariai, kad išvengti ateityje didesnių remonto kaštų.

Taip pat verta žinoti, kad esant tam tikriems traktorių gedimams ar dalių pakeitimams galite tai atlikti ir patys be meistro pagalbos. Vienas iš tokių paprastų pakeitimų pavyzdžiui būtų papildomų žibintų pridėjimas. Traktoriaus žibintus galite prijungti tiesiog prie akumuliatoriaus, kad žibintai veiktų ir tuomet kai išjungsite variklį. Žibintus pravartu pridėti, jeigu matote, kad traktoriui reikia daugiau šviesos gale arba priekyje. Šiuo metu ypač mėgstami LED žibintai dėl energijos sąnaudų, didesnio šviesos srauto ir patogumo. LED žibintus žemės ūkio technikai geriausiomis kainomis galite įsigyti internete.

Kitas iš itin populiarių ir nesudėtingų atliekamų pakeitimų – tai traktoriaus sėdynės keitimas. Ženkliai maloniau dirbti, kai traktoriaus sėdynė patogi ir minkšta, ypač kai tenka dirbti daug valandų per parą. Deja senesniuose traktorių modeliuose sėdynės retai būna patogios, taigi pirmas dalykas, kurį galite padaryti tai pakeisti sėdynę. Ir šis pakeitimas bus itin naudingas sveikatai tiek Jums, jeigu pats vairuojate traktorių, tiek Jūsų darbuotojui. Tai gali pagerinti darbo našumą bei žinoma jausti mažesnį nuovargį bei nugaros skausmus.

Rekomenduojame

Panašios naujienos