Dantų gydymas: odontologijos klinikos jaukumo svarba

Kai kurios odontologijos klinikos jaukų įvaizdį kuria reprezentacinėse interneto svetainėse. Tačiau tuo viskas nesibaigia. Geriausia odontologijos klinika – nebūtinai ta, kurios puslapis internete gražiausias. Svarbu, kad apsilankę vietoje žmonės nesijaustų lyg ką blogo padarę.

Odontologijos klinikoje svarbus ir interjeras

Ar esate skaitę apie interjero spalvų parinkimą? Veikiausiai esate. Odontologijos klinikoje interjeras taip pat nėra mažareikšmis dalykas. Spalvos paprastai neatsitiktinės. Pavyzdžiui, specialistų teigimu, žalia spalva ramina. O štai laukiamojo sienos dažnai būna žalsvos. Galima daryti prielaidą, jog šitaip siekiama sukurti kuo malonesnę aplinką, kurioje žmonės galėtų atsipalaiduoti.

Kam to reikia, paklausite? Kai kurie pacientai nelabai drąsiai eina pas dantų gydytoją. Tad jaukus patalpų dizainas – tikslingas.

Beje, turint omenyje nedrąsumą einant pas dantų gydytoją, reikėtų pasakyti štai ką: gydytojai nusiteikę padėti, ir apskritai odontologija šiame amžiuje labai pasistūmėjusi į priekį. Viskas atliekama ne tik efektyviai, bet ir kuo švelniau.

Mandagus bendravimas – būtinas

Geriausia odontologijos klinika – ne ta, kurioje bendraujama šiurkščiai, vartojant necenzūrinius žodžius. Ne ta, kurioje lankytojai pasitinkami žodžiais „ko nori“ ar „ko čia trypčioji“. Kaip ir kiekvienoje įstaigoje, taip ir odontologijos klinikoje pageidautinas (tiksliau, privalus) dėmuo yra mandagumas.

Elkis su kitais taip, kaip norėtum, kad su tavimi elgtųsi – yra toks posakis. Ir jis teisingas, ar ne? Juk niekas nenori būti sutiktas nemandagiai. Patys gydytojai, apsilankę kitose įstaigose, tikisi malonaus, mandagaus bendravimo, o ne „sakyk, kas domina, nes neturim laiko su tavim kalbėtis“.

Pinigai ir ne pinigai

Vienas kitas žmogus laikas nuo laiko užsimena, kad odontologinės paslaugos – brangios. Tačiau taip pat prideda, kad jos yra kokybiškos. Todėl galima išskirti dvi sritis – pinigus ir ne pinigus.

Kad geriausia odontologijos klinika nebus pati pigiausia, gana logiška. Visgi fakto nekonstatuosime – tam reikėtų statistinių duomenų. O kaip manote, ką atsakytų pacientai: svarbiau yra paslaugų kokybė ar kaina? Kokybiškumui visuomet teikiama pirmenybė, bet ir kaina nelieka kažkur paskutiniame punkte.

Tiesa, kai kuriais atvejais yra pasirinkimo laisvė – renkamasi iš pačių procedūrų. Pavyzdžiui, dantų implantavimas kainuoja daugiau nei protezavimas šlifuojant gretimus dantis. Kuris variantas priimtinesnis, sprendžia pacientas. Gydytojas susako aktualius dalykus, ką nors rekomenduoja, bet kaip iš tikro bus daroma, yra paciento apsisprendimo klausimas.

Nuoširdus darbas

Mąstant apie odontologijos pasaulio peripetijas ir apie dantų sveikatą susizgrimbama, jog įtakos neabejotinai turi nuoširdumas.

Tad svarbu ne tik gydymo procedūros, ne tik konkretūs gydytojų veiksmai tvarkant dantis, bet ir kiti aspektai. Turbūt sutiksite, kad ši tiesa reikšminga ne tik odontologijos klinikoje, bet ir kitur – parduotuvėje, automobilių servise, telefonų taisykloje…

Apibendrinkime: geriausia odontologijos klinika – ta, kurios interjeras patrauklus; ta, kurioje mandagiai bendraujama; ta, kurioje kokybiškumas yra pirmoje vietoje; ta, kurioje dirbama nuoširdžiai.

 

Rekomenduojame

Panašios naujienos