Ar Vampyrų dienoraštis turės 9-ą sezoną?

Šis serialas pasibaigė jau kuris laikas, jau daugiau kaip 3 metai apie tai kalbų nėra. Bet gal būt kažkas keisis ir seriala visgi išvysime dar kartą?

Ar bus galimybė žiūrėti Vampyro dienoraščiai online ar per televiziją? Atsakymą į šiuos klausimus bandysime suteikti straipsnyje žemiau.

Ar galime naujo vampyrų dienoraščio sezono?

Vampyrų dienoraščio 8 sezonas baigėsi 2017 metų kovo mėnesį ir po 7 mėnesių pagaliau pasirodė ir Netflix platformoje bei Anglijos televizijoje lapkritį.

Bet pagal tai ka matome pateiktoje informacijoje – 9 sezono nebus.

Serialo kūrėjas Julie Plec’as paaiškino, jog serialo vadovai svarstė apie galimybę serialą atnaujinti, bet galiausiai nusprendė seriją užbaigti.

Viename interviu Plec’as teigė “Mes visi pasitarėme ir nusprendėme jog štai čia ir sustosime”.

Ian’as Somerhalder’is kuris vaidino Stefan’ą Salvatore 8-is sezonus taip pat sakė, jog neturi jokio noro grįžti dar vienam sezonui.

Somerhalder’is pasakė: “Po 10-ies metų, ketinu gyventi Wyomingo valstijoje ir jus daugiau iš manęs nieko nebe išgirsite.”

“Manau gerai užverst šį skyrių ir palikti jį ramybei. Kartais pabaiga gali būti graži. Žmonės ir kiti dalykai ateina į mūsų gyvenimus ir tai yra labai gražu, kas čia yra ir kaip tai mus veikia.”

Taip pat aktorius juokavo, jog jam nepavyktų vaidinti jauno vampyro amžinai.

Ar iš ties naujo sezono nebus?

Nina Dobrev’a kuri vaidino Eleną Gilbert ir Paul’as Wesley’is taip pat pripažino, jog neketina tęsti serijos ar vaidinti tuos pačius veikėjus.

Julie Plec’as, rašytojas ir prodiuseris, viename interviu sakė, jog nebebus Damon’o Salvatore’s ekranuose.
Plec’as sakė: “Darbe ekranizuoti Demono idėjų neturiu, bet galvoje turiu. Manau Ian’as ir Paul’as teisingai pasakė, jog niekas nepriims jų patikimai po maždaug pusės metų kaip amžinai jaunus vampyrus.”

“Taigi bet kokia ekranizacijos idėja susijusi su tais dviem yra tik svajonės, bet žinoma, aš specialiai nepasakoju žmonėms, jog ateityje gali būti Demon’o Salvatore’so ekranizacija, nes to nebus.”

Taigi, vien dėl to, jog serialo rašytojas ir pagrindiniai aktoriai pasakė, jog neketina tęsti serijos, tai dar nereiškia, jog serialas neturės pratęsimo.

2016 metų balandį Somerhalder’is paviešino “Twitter” platformoje, kad „Vampire Diaries“ baigsis po 8 sezono, tačiau vėliau atsiprašė už neteisingą informaciją ir patvirtino, kad paliks seriją, tačiau nurodė, kad ji gali tęstis.

Serialas oficialiai nėra neatšauktas, tad šansų dar yra

„Vampire Diaries“ visata sukūrė sėkmingą seriją: „The Originals“, taigi yra galimybė, kad bus galima paleisti dar vieną vampyrų dienoraščio ekranizaciją.

Serialas seka Mikaelssonų šeimą ir paskelbta, kad penktasis „The Originals“ sezonas buvo paskutinis, kuris pasibaigė 2018 metų pirmoje pusėje.

Ar Nina Dobrev’a ketina grįžti kaip Elena?

Nors neaišku, kokia bus „Vampyro dienoraščių“ ateitis, ar Eliną Gilbert vaidinusi Nina Dobrev’a grįš?

Ji vaidino personažą nuo pirmojo iki šeštojo sezono, o tada grįžo į aštuntąjį sezoną.

Tačiau dabar ji paliko seriją ir turi kitų darbo įsipareigojimų.

Jeigu dar nematėte ankstensinų serijų, jas galite pamatyti www.filmai.life

Rekomenduojame

Panašios naujienos